Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ketrechez nem szokott kutya...

Ketrechez nem szokott kutya tüzelés miatt most be lesz zárva de az eddig 2 napot végig sírt. Mit tegyek? Megszokja majd?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 05:51
 1/6 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Nem valószínű.... szerintem kb végig fogja sírni a tüzelést... hamarabb, és fokozatosan kellett volna hozzá szoktatni, vagy ivartalanítani...
2014. szept. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Valószínű végig fogja szenvedni az egészet...

Ha nem kan miatt zárod el,akkor inkább vegyél neki tüzelőbugyit.

Ha kan miatt,akkor vidd el a kant ivartalanításra,így a szukát sem kell bezárni.Ha vége a tüzelésnek viheted a szukát is.Ne szenvedtesd...

2014. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Várd végig a tüzelés idejét és ki fog derülni, hogy megszokta-e. Ne foglalkozz azzal, amikor sír.
2014. szept. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan kell a ketrechez szoktatni őket, így nagyon nehéz lesz. A tüzelőbugyi arra jó, hogy ne koszolja össze a lakást, kan ellen semmit nem használ...
2014. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha figyelmesen elolvasod,amit írtam,akkor láthatod,hogy úgy kezdtem HA NEM KAN ELLEN kell,AKKOR TÜZELŐBUGYI.


Ha kan miatt kell,akkor vigye el a kant ivartalanításra,tüzelés végeztével a szukát is.

2014. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,de jobb,mint egy rakat kiskutya.Ha már nem tüzel,vidd ivartalanításra .
2014. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!