Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki etet ezek közül valamivel?...

Ki etet ezek közül valamivel? Melyikről mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Josera Economy (6700Ft/20kg), Breeder Premium Daily(6800Ft/20kg) vagy Dog&Co Chicken Maintenance(5000Ft/15kg). Ezeket mindet házhoz hozzák ingyen néhány napon belül.

Van esetleg hasonló árban (theát max. 7000FT/20kg)valami, amit ajálotok?



2014. szept. 2. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A Josera Economyt szerették,de szinte olvadt le róluk a hús,mikor azt kapták.
2014. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez az árkategória nem a legjobb ...


[link] Itt olcsóbbak a tápok, mert a lengyeleknél nem ilyen horror az áfa, mint nálunk.


Joserától valami jobbat javasolnék (pl. Lamb & Rice, Festival, Agilo), illetve a Brit is egy jó tápcsalád, érdemes megnézni. Én Taste of the Wild-al etetek, de az sokkal többe kerül, viszont nagyon jó. Josera Kids-el van még tapasztalatom, nagytestű kölyöknek kiváló.

2014. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Brit (zoofast-ról)

a felsoroltak közül josera.

2014. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem a zoofast.hu-t, én a falatozoo.hu-ról rendeltem eddig. A másik honlap sem olcsóbb, sőt. Az egyetlen, amit hasonló árban találtam, az a Josera Solido,Josera Agilo viszont az meg csak 15kg.
2014. szept. 2. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Joserából az emotion termékcsaládja a jó, tehát az agilo, stb., nem a legjobbak.


Ilyen árkategóriában talán még a brit tápok vannak, a sima brit, nem a brit care.

2014. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!