Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan érdemes tápot rendelni?

Honnan érdemes tápot rendelni?

Figyelt kérdés

Olyan árszinttel lenen a legjobb, mint pl zoofast.hu. róluk viszont nem teljesen egységesek a vélemények, finoman szólva... (bár évekkel ezelőtti hozzászólásokat néztem)


Olyan cég lenne jó, akiknél előre tudom, vagy akár meg is adhatom mikor hozzák az adott terméket. Egyetem, meg mellette munka mellett ritkaság hogy véletlenül itthon vagyok 8-16... Jó lenne tervezni előre.


2014. szept. 2. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Kedvencek.net-ről rendeljük. Korrektek, gyorsak, lehet velük "tárgyalni". Ajánlom őket. Mi Brit tápot rendelünk 7-8ezer forint a 15 kg táp.
2014. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Petissimo.hu

Van lehetőség pick-pack pontra kérni, így akkor mész az adott helyre a tápért, amikor ráérsz. Bár úgy rendeld meg, hogy ne heteket legyen ott, mert nem tudom meddig tárolják. Vannak éjjel-nappal nyitva tartó helyek is, ahova kérheted. Városonként kiválaszthatod, még nálunk is több lehetőség van (újságos, benzinkút, cipőbolt) pedig kisváros. :)

A zoofastnál 8 nap szállítással kell számolni és az ügyfélszolgálat nem válaszol. Én ezt tapasztaltam velük, de az ára miatt még lehet igénybe fogom venni ...

2014. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Petissimo-tól rendelek. Amiket én adok a kutyáimnak, azok nagyjából egy árban vannak a két boltban.
2014. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is a Petissimoról rendelek. :) Cicáimnak, kutyámnak egyaránt. Már törzsvásárlók vagyunk, néha kapunk ajándékot is a rendelések mellé. :D Egyébként nagyon kedvesek és segítőkészek, ha valami nincs raktáron, akkor később küldik, szállítási díj nélkül. Nem csalódtam eddig bennük. 9000 FT felett ingyenesen kihozzák, de Pick Pack ponton is átvheted.

Azt ki lehet választani melyik napon hozzák meg a csomagot, és lehet kérni esti kiszállítást is, bár ez pénzbe kerül (990 FT). Kapsz SMS-t a futártól amikor jön a csomagod, szóval előre tudod majd mikor érkezik.

Én nagyon ajánlom őket, szerintem mehbízható cég és nagy a választék tápokból és kiegészítőkből is egyaránt.

2014. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is a petissimo.hu-ról szoktam rendelni, de rendeltem már a zoofast.hu-ról is.

A zoofast.hu-n olcsóbbak a tápok (mind a két kutyám Brit tápot eszik), de viszont nem tudod kiszámolni mikor hozzák, borzasztó náluk a kiszálítás.

A petissimo.hu-n kicsivel drágábbak ugyanazok a Brit tápok, de viszont ha délután 4 előtt megrendelem, másnap itt van. És ez a nem mindegy. Nekem legalábbis. Sokkal kiszámíthatóbb, így aki dolgozik annak jobb.

2014. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a zoofastról rendelek. Régebben voltak olyan problémák, hgy rendszeresen nem volt nekik készleten, amit rendeltem, de ezek idén már nem fordultak elő. A biztonság kedvéért jóelőre megrendelem a tápot, hogy ha esetleg kicsit később hoznák, ne fogyjon el addigra. A tápok náluk a legolcsóbbak és nekem sokat számít az, hogy mit mennyiért veszek.
2014. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ. Akkor lehet, hogy marad a petissimo. :)


Mondjuk így egyetemistaként én is kétszer meggondolom, mire mennyit... de az egyszerűen kivitelezhetetlen hogy csak úgy bármikor itthon legyek. Köszi! :)

2014. szept. 2. 16:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Acanashop.

Első rendelésed után klubtaggá válasz és mindent kedvezményesebben vásárolhatsz.

2014. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2014. szept. 4. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!