Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek honnan vegyek...

Szerintetek honnan vegyek Cavalier King Charles spániel kiskutyát?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első kutyám.

Szeretnék egy minél kisebb pár hetes kiskutyát.

Az ár az majdnem mindegy,mert úgy vagyok vele hogy ha már kapok kutyát akkor az ne egy beteg kutya,rossz tenyésztőtől legyen.De az a lényeg hogy minél fiatalabb legyen.Szerintetek honnan érdemes venni??



2014. szept. 2. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az ára teljesen mindegy, akkor nem is kérdés, hogy egy kennelből kell venned. Onnan nem kapsz beteges kutyust, hanem egészségeset, fajtatisztát szűrt felmenőkkel. 100 ezer ft-tól határ a csillagos ég. Mivel a tenyésztő minimum 8 hetesen adja oda, ezért ennél fiatalabbat nem kapsz és nem is szabad venni!
2014. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazi tenyésztőtől, nem pedig szaporítótól.
2014. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rossz tenyésztő? Szerintem te kevered a szaporítóval, azok gyártanak selejtes, ki tudja milyen hátterű egyedeket.

Googlen beírod, hogy Cavalier King Charles Spániel kennel, és válogatsz.

Ja és csak 8 hetesen hozhatod el, oltva, féreghajtva, oltási könyvvel, chippelve, törzskönyvvel ;)

2014. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,ment a zöld kezecske. ;)

Létszi tudnátok nekem linkelni jó keneleket,mert nem vagyok jártas a kutyavásárlásban. :)

2014. szept. 2. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőben, és rengeteg kennelt kihoz. 8 hetes a MINIMUM,de tenyésztőtől inkább 10 hetesen hozol el picit legkorábban, minimum 2 oltással.
2014. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

[link]


én is innen vettem a kutyámat nézd meg :)

2014. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!