Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 honapos kolyok kutyat-...

5 honapos kolyok kutyat- kolyok multivitamin mellet lehet etettni olcsobb tappal? Koszonom a segitseget elore is.

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb táp nem csak azért rossz, mert nincs meg benne a kellő tápanyag, hanem mert van benne egy csomó káros adalék - ízfokozó, tartósító, stb. Ha multivitamint akarsz adni kiegészítésként, akkor inkább főzz mellé a kutyusodnak, az egészségesebb.
2014. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Raging Storm ***** válasza:

ajánlom a barf étrendet. Tudod mit adsz a kutyádnak és még sincs horror áron, mint a prémium tápok. Egy kis idő ráfordítást azért igényel, de azt sem sokat. Ha előre kiadagolod és úgy teszed el a mélyhűtőben, akkor csak előző este ki kell venned, megvárod míg kiolvad és adhatod is.

Ha érdekel a nyers etetés, itt tudsz róla többet megtudni:

[link]

2014. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom beleolvasgattam majd elolvasom ha lesz idom lenyegeben hus es zoldseg gyumolcs a jo nekik majd figyelmesebben ha elolvastam akkor ezt fogom alkalmazni egy kis rizzsel keverve . esetleg valami jo multivitamint tudnal ajanlani ami nem olyan draga de jo. 5 honapos kolyoknek kene. mi a lavet multivitamint hasznaljuk de azt mondtak tobben hogy nem er semmit igy szeretnek valtani de bem ismerem nagyon oket.
2014. szept. 3. 18:13
 4/4 Raging Storm ***** válasza:
a húsban, zöldségben, elég vitamin van, ami nekik kell. A kajájukhoz szoktam adni időnként almaecetet, kefírt. Én sűrűn adok halat is, de akinek nincs rá módja, az halolajat szokott adni a kajájához (lazacolaj), illetve kölyök és növendék kutyáknak zöldkagylót szoktak adni az izületek miatt. Zöldkagylóból az emberi fogyasztásra szánt nagyon jó, ugyan az mint a kutyáké, csak az jóval drágább. Ezt nem kell rendszeresen, kúraszerűen elég adni, de én pl soha nem adtam még. Ha egészséges kaját adsz neki, akkor nem nagyon van szüksége plusz vitaminpótlásra :)
2014. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!