Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől függ az, hogy egy kutya...

Mitől függ az, hogy egy kutya és a gazdája ha bicajoznak, akkor a kutya a bicikli mögött fut-e, vagy éppen előtte?

Figyelt kérdés
Látok így futni kutyát és gazdit zöld területen, és mindig hátul futnak a kutyák. De az enyém folyton előttem rohan. Nem elrohan, mert figyel rám, de mindig elöl fut. Vagy azért, mert azok a kutyák, akik hátul loholnak, fáradtak és kivannak?
2014. szept. 2. 21:12
1 2
 1/11 KGabi0000 ***** válasza:
Ha utána fut akkor nyilván fáradtabb,amelyik pedig előrébb az tele van energiával és menne előre.
2014. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

falkavezérség, ő a falkavezér ha elől fut.....

Az aki elől megy az irányít, kiváltság elől menni - falkavezéri kiváltság.

2014. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem mellettem fut.
2014. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
Pórázon mindig láb mellett fut, szabadon attól függ...parancsra mellettem, engedélyre meg ahol akar, ha tovább küldöm, akkor előttem
2014. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jajj...hagyjatok már ezzel a falkavezérséges baromsággal! Pórázon érdekes, akkor miért nem megy előrébb? PÓRÁZ NÉLKÜL futunk a biciklivel.
2014. szept. 2. 21:59
 6/11 anonim ***** válasza:
A kutya ott fut, ahol megtanította neki a gazdája. Ha ezek után hátramarad, akkor nyilván fáradt már és nem bírja a tempót.
2014. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagy bolcsesseget irok: ha ugyanolyan gyors vagy bicajjal, mint ahogy a kutyad fut, akkor melletted fut.

Ha gyorsabb vagy a kutyadnal, akkor utanad fut.

Ha a kutya gyorsabb, mint altalaban nalatok, akkor o fut elol.

Nincs mas magyarazat.

2014. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-esnek: nem, én ha lassítok, ha gyorsítok, akkor is mellettem fut. nálunk nincs ilyen falkavezérséges izé. És sose fut a hátamnál.
2014. szept. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és figyeli, hogy én hogy megyen. Nem mindig néz előre, mindig rám figyel. De azért remélem, hogy biciklizés közben azért senki nem hordja pórázon.
2014. szept. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ő is folyton engem figyel, de inkább elöl rohan és úgy néz folyton hátra. Ha meg hirtelen elkanyarodok, akkor természetesen teper utánam a másik irányba. És nem pórázon futunk, mert én úgy félek. Tudom, hogy sehogy nem szabályos, dehát ez van.
2014. szept. 3. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!