Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan furán viselkedik a...

Olyan furán viselkedik a Bichon kiskutyám, mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Tegnap delben megcsipte egy darázs de azután mar semmi baja nem volt,vagyis nem mutatott semmi arra utalo jelet hogy talan valami baja van,viszont este már egyfojtában csak feszkelodik és kaparja az ágya,a helyén nem is volt hajlando aludni és a táljabol sem akar enni de ha a kezembol adom neki akkor eszik,es rengeteget kuncog és ossze vissza ugral :( vigyem el orvoshoz? Kérlek segitsetek,elöre is köszönöm!

#Bichon kiskutyám furán #viselkedik?!
2014. szept. 3. 11:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyes irási hibákért
2014. szept. 3. 11:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Azert mert megcsipte egy darazs attol nem igen lesz baja.De hogy ugral meg feszkelodik azert van mert biztos jatszani akart azert kapar mert a kutyak szeretnek kaparni hogy koptassa a kormét hogy ne nojjon nagyra es ne torjon le.Csak akkor vidd orrvoshoz ha rosszabul volna.
2014. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ugy gondoltam hogy attol nem lett baja hogy megcsipte egy darázs,de nagyon fura a tegnap este ota,kicsit szomorkasnak is tünik és hogy a táljábol nem akar enni elég furcsa,mintha félne töle pedig nincs oka rá :(
2014. szept. 3. 12:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy reagáltál,amikor megcsípte?

Ha nagy feneket kerítettél a dolognak (tutujgattad,simizted, babusgattad,a csípést követően) akkor ő ezt úgy érzékeli,hogy "benyalsz" neki,és most teszi a fenekét :)

Ne adj neki a kezedből enni,küldd vissza a helyére aludni.Ha éhes lesz,eszik a táljából is.És ugye nincs előtte 0-24 kaja.

2014. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eléggé meg ijedtem mikor megcsipte föleg hogy a kutyus is sirt,és nem tuttam mit tegyek mert meg nem fordult elö velem ilyen de aztán elmult neki és ez a fura viselkedése az este kezdödött el h kuncog nem eszik a táljábol és ugy néz ra mintha ott volna valami és tolat hétra tole O.o
2014. szept. 3. 12:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Vajon nem lehet hányingere,és azért nem akarna enni meg ijen nyugtalan hogy mind fészkelodik meg kaparászodik és észrevettem hogy töbször is büfizett!
2014. szept. 3. 13:08
 7/8 Raging Storm ***** válasza:

Első és legfontosabb, viselkedj természetesen. Ha ideges vagy, stresszelsz, fél percenként rohangálsz hozzá, akkor ezt a lelkiállapotot fogja ő is átvenni.

Nem tudom nálatok milyen idő van, itt egész nap front volt (fáj is a fejem reggel óta), és ahogy mi, úgy a kutyák is megérzik és lehetnek tőle frusztráltabbak. Hagyd, hagy pihenjen, ha igényli a társaságot majd nyit feléd.

Kaját adj neki, ha 10 percen belül nem nyúl hozzá akkor vedd el előle, legközelebbi etetésnél kínáld fel neki ugyan azt. Ha éhes lesz, enni fog.

Ne parázz!

2014. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lecseréltem a tálját és ebböl mar evett,viszont ojan szomorkás alig játszik peddig addig egyfojtában csak jatszott megálás nélkul és ma legtobbet csak alutt enni is nagyon kevesett,ha kivittem az udvarra beszaladt és leült egy sarokba vagy a helyére és ott halgatott
2014. szept. 3. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!