Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megölt egy másikat!...

A kutyám megölt egy másikat! Mit tegyek? Milyen következményei lehetnek a dolognak?

Figyelt kérdés

A kutyám alapvetően egy nagyon jól nevelt, eb, több tanfolyamot is kijártam vele, emellett majdnem minden helyzetben teljesen megbízható, behívható, engedelmes. Ma reggel nagy hangzavarra ébredtem, már mindenki elment dolgozni. Arra mentem ki, hogy az én kutyám a torkánál fogva rázza a szomszéd "vadiúj" extramini yorkie-ját. A kiskutyát nem is nagyon szokták kiengedni, csak hogy a dolgát elvégezze, most valahogy mégis kintmaradt és átjött a mi kertünkbe. Előzőleg a szomszédéknak egy labradoruk volt, miatta meg is csináltattuk a kerítést, mert folyamatosan átásott alatta, meg heccelte a mi kutyánkat. A fa léckerítés elé feszítettünk még egy drótkerítést, amire nádat is tettünk. Ez a kiskutya valahogy kibontotta a nádat és átbújt.

Nem tudom mit csináljak, már hívtam a szomszédékat, de nem vették fel a telefont. Mire kimentem, a kiskutya már nem élt.

Átcsöngettem hozzájuk, de csak a nagymama van otthon, vele meg nem tudok sokmindent kezdeni, mert idős és az agya sincs teljesen rendben már.

Milyen következményekkel számoljak? Lehet baja a saját kutyámnak?



2014. szept. 4. 11:49
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
25%

48as!

a 44es pár oldallal előrébb olvasta, én is láttam. volt aki ezt irta ha nem is szó szerint. olvasd el a kommenteket.

44es! látom, téged is lepontoztak:) Engem is, mert a kutyát (kutyákat) néztem elöbb, nem a pénzt jogokat..stb. Szeretem, nagyon szeretem az állatokat, és nekem is fura az ilyen hozzáállás.

Kérdező:

örülök, hogy megoldódott a helyzet. Ha így biztonságban érzed a kutyád, akkor jól tetted. Jobb mint állandóan azon izgulni mi lesz vele.


Bocs mindenkitől, hogy most is csak az állatot nézem.

2014. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
53%
A kutyámba lefogadom, hogy te is voltál balfácán a kutyáddal és mindenki más itt. Ezért nem jár halál. Én voltam már a másik oldalon, bár én jogilag sem követtem el semmilyen hibát (csak megtámadtak az utcán...), és még így is voltak olyan bunkó kutyások akik engem hibáztattak és a szegény öldöklő kutyát sajnálták, a végén már ott tartottunk, hogy á mivel este 8-kor mentél ki és sötét volt, te vagy a hibás!... Úgyhogy együtt tudok érezni a yorki gazdájával akkor is ha kicsit más ember és ha a kutyája szaporított. Csak ennyit mondtam. Ha elolvasod, azt is írtam, hogy jogilag szerintem sem felelős, de tudod az élet ennél többől áll.
2014. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!