Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elhunyt a kutyám, tudnál...

Elhunyt a kutyám, tudnál valami megnyugtatot irni?

Figyelt kérdés

tavaly karácsony előtt fogadtuk be, egy ismerősé volt de be akarta vinni a menhelyre.2 éves lett volna jövőhonapban.kis félős, de rosszcsont volt, velünk aludt az ágyban, a fagyit velünk ette, vittük myaralni. szoval tényleg jo élete volt velünk(remélem ö is igy gondolta). egyetlen apró dolog volt ami zavaró: akárhányszor nem figyeltem eléggé, elszökött, bejàrta a falut ahol lakunk, majd anyosék házában kötött ki. ok telefonàltak, mi mentünk érte. aposért oda volt, kislányomat imádta. tegnap délután megint lelépett, estig nem ért oda anyosékig, én éjfélig vártam az ajto előtt hátha hazaért. ma délelőtt aposom jött sirva hogy az ut mellett van, meghalt.elmentem letakartam egy lepedövel és egy nagyobb dobozba raktuk. délután férjemmel elvittúk az erdőbe, ott kellett hagyjam.... bűntudatom van, tudom hogy meghalt, de az jár a fejemben: félni fog egyedül az erdőben, amúgy is egy félős kutya volt. a szeme nyitva volt, a fején üthette el mert amúgy nem látszódott semmi rajta mintha csak feküdne.

szerintetek is hülyeség ezen agyalni? szerintetek szenvedett? hibásnak érzem magam, az én felelősségem és ha nem is közvetve de az én hibám hogy igy alakult.tudnátok valamit irni... :(((((


2014. szept. 4. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szép élete volt veletek, legalább az utolsó időkben boldog lehetett szegény. Mostmár viszont nem lát és nem érez, szóval nem fog félni az erdőben. De ha ez megnyugtat, esetleg jelöljétek meg a sírját és járjatok ki hozzá.
2014. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
"Minden kutya a mennybe jur" =^____^=
2014. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
En elhoznam elasnam. Az en kutyam az erdoben van es evekig almodtam vele h ujra el csak ki kell asni es ossze kell rakni amugy nem halt meg
2014. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ahogy írod, tényleg boldog lehetett veletek! ne agyalj ezen, hiányozni fog, de gondolj inkább arra, hogy a menhely helyett nálatok milyen jó helye volt. mikor az én pulim pusztult el, másnap hoztam a mostani gyönyörű menhelyi mixet, könnyebb volt "meggyászolni".
2014. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
75%
egy másik dimenzióban már most is egyutt vagytok, képletesen és a szó szoros értelméneb - olvasd el a Hipertér c. konyvet...
2014. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. annyira sajnálom, én voltam neki az anyukàja, este betakartam, bebujt mellénk az ágyba, vitatkozni kellett vele hogy legalább az ágy végébe menjen. aztán két perc és máris megint befészkelte magát mellém. én most mindjart itt az este, és csak arra tudok gondolni hogy vacsora idő van, utolsó séta most lenne mielőtt elfekszünk a kanapén.ez a gyötrő bűntudat ami nem hagyja hogy ugy gondoljam ahogy írjátok. pedig mikor eltemett akkor is mondtam, istenem(nem vagyoj hívő de ez volt az első gondolatom), remélem vigyázol rá, tudom sokdzor bosszantó ahogy lelép egy pillanat alatt, de kérlek vigyázz rá. mostmar legalább szabad, mehet csajozni. elfog múlni ez az érzés?
2014. szept. 4. 17:21
 7/18 KGabi0000 ***** válasza:
100%
Fogadj örökbe egy új kutyust,ő legalább egy picit elfeledteti a régi kutyus emlékeit.
2014. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
sajnálom a kiskutyát, és lehet is bűntudatod, mert a te hibád. Remélem a legközelebbi kutyátoknál meg fogjátok oldani, hogy ne tudjon elszökni!!!!
2014. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt részvétem. Másrészt ez talán egy kemény és komoly lecke lehet a jövőre nézve, hogy egy kutyát miért kell megnevelni, és miért kell rá vigyázni. Nem beszélve arról, hogy ha ivartalanítottátok volna, akkor talán kevésbé lett volna csavargós.

De őszintén nagyon sajnállak titeket, és a kutyust is, de egészen biztos vagyok benne, hogy a következő ebnek hosszú és vidám életet tudtok majd biztosítani.

2014. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
soha többet nem akarok kutyát. nem azért mert nem lennék képes vigyázni rá hanem mert nem akarom megint ezt érezni. Köszönöm a valaszokat
2014. szept. 4. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!