Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a jó falkavezér?

Milyen a jó falkavezér?

Figyelt kérdés
Illetve, hogyan válik egyáltalán azzá? Miről lehet megismerni? Milyen a viselkedése (részleteiben), és milyen az összkép? Honnan tudja, hogy a kutyája is így tekint rá?

2014. szept. 4. 20:23
 1/4 KGabi0000 ***** válasza:
Ahhoz,hogy jó falkavezér legyél meg kell mutatni a kutyának ki a főnök.Már egészen a kutya befogadásától/megvételétől meg kell mutatni ki a falkavezér,határozottnak kell lenni.A kutya pedig,ha elfogad falkavezérnek akkor szót fogad neked.Bár én nem nagyon hiszek ebben a falkavezér dologban,a kutyámmal mi inkább legjobb barátok vagyunk,akik nézik a másik kívánságait és megteszik azt.
2014. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Határozott, következetes, igazságos. Leginkább ezzel a három jelzővel illetném.
2014. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Lesz egy kutyája és elkezdi a falkavezérség címen hallott, olvasott nevelési okosságokat használni a kutyánál.

2. Valóban..nincs ismertető jelük a falkavezéreknek. Igazán bevezethetnének egy kis táblácskát a mellyükre, hogy én falkavezér vagyok.

3. Utcán, ha látsz egy gazdát kihúzott derékkal menni és mögötte battyog a kutyája , na, az valószínűleg falkavezér. Bár itt lehet tévedés is, ha az adott kutya éppen totál ki lett fárasztva . Vagy lakótelepen, aki harcol azzal a rohadt automata kapuval, hogy a bent türelmesen várakozó kutyáját is kiengedje.

4. na, ez már kifogott rajtam.

2014. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. szept. 5. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!