Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyát ivartalanítom...

Ha a kutyát ivartalanítom tovább él igaz?

Figyelt kérdés
Na az lenne a hülye kérdésem én is tovább fogok élni mint egy átlag ember ? Én 19 vagyok. és sajnos nem lehet sose gyerekem így születtem sosem volt menszeszem stb tovább fogok élni ha a kutyák is imásom a kutyákat. van egy kutyusom is

2014. szept. 4. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

?

Az egészséges hormonműködés az egész szervezetre kihat.

Mondjuk azt, betegségmegelőző hatásuk van és a sejteket is védik.

Most akkor gondold végig ennek az ellenkezőjét.


Ha a kutyát te ivartalanítod, valószínűleg nem marad életben és erről le is beszélnélek sürgősen.

2014. szept. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem azt állítják, hogy az ivartalanított kutya tovább él. mellette lehet még más betegsége is. csak a lehetőséget zárják ki az ivartalanítással, hogy az ivarszerveik megbetegedjenek.
2014. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na de jó ak nem fogok tovább élni legalább ennyi előnye lett volna hogy ilyen nyomi vagyok :/ én gyógyszereket szedek amúgy de hidd el az mikor ezt nekem elmondták az a világ legrosszabb napja volt
2014. szept. 4. 22:37
 4/9 anonim ***** válasza:
A daganatos betegségeket illetve a gyulladások okozta betegsėgek előzhetőek meg vele.Amúgy humán példa rá,a megelőző emlő eltávolító műtétek,ha a családban halmozódva fordult elő a mellrák.
2014. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neked nem "ivartalanításod" volt, hanem ilyennek születtél. Gondolom, hormon gyógyszert kell szedned, ugye? Hogy meddig élsz, az függ attól , milyen géneket örököltél, milyen módon éled az életed, és attól is, legyen szerencséd elkerülni a nem várt baleseteket.
2014. szept. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyermeked meg lehet még. Ha olyan párt találsz, aki belemegy abba, hogy örökbe fogadjatok, az a gyerek a tied lesz, mert te fogod nevelni. Te leszel az anyja.

Nekem ismerősöm évek óta mindenféle orvosi kezelést próbált már és nem marad terhes. Lassan eléri a 40 évet. Tele gyógyszerekkel, injekciókkal a szervezete, már ők is az örökbefogadáson gondolkodnak.

2014. szept. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha hormonokat szedsz, akkor sokkal jobb esélyeid vannak a normális hormonszintek miatt, mint annak, akinek meg van minden hormonképző szerve, de nem is tud róla, hogy nem működik, vagy kimerül és nem pótolják.

Nem véletlenül jönnek elő betegségek közvetlenül a klimax időszak után. Leesnek a hormonszintek és azonnal kezdődnek a bajok.


Az állatoknál nagyon gyakori a méhgyulladás, daganat és az ivartalanítással ezt kizárják, de a veséjük, szivük még ugyan úgy tönkremegy, ha eljön az ideje, de ezt sem nagyon lehet egy kalap alá venni a te eseteddel.

2014. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tudom ki írta de azt írta hogy 2-3 évvel rövidíti le a kutya életét valaki ha lesznek kölykei 1 szer.19 vagyok nincs, nem is volt barátom én félek ha elmondom baj lesz de átverni sem akarok senkit igy nem barátkozom nincs 1 normális barátnőm sem legjobb ismerősöm egy 8. os
2014. szept. 4. 23:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Érthető, de ezen túl kell lépni egyszercsak.

Nekem is vannak gondjaim, nekem még azt sem tudják, mi okozza, évek óta nem tudják, de azt mondták, elképzelhető a bénulás is. Akkor nem tudok majd járni, vagy fogni és amikor ez kiderült, akkor pár hónapja voltam együtt a barátommal. Azóta sok vizsgálat volt és sokminden javult más meg romlott. Évek teltek el és van már gyerekünk is.

El kell fogadni, mindenkinek jut valami előbb utóbb és neked az elejétől és az, ami. Legalább tudod, mire számíts és hidd el, lesz akit ez nem fog zavarni, ha majd téged sem zavar már.

2014. szept. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!