Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem normális a barátnőm?!...

Nem normális a barátnőm?! Alig várja, hogy elpusztuljon a mostani kutyája, hogy újat kapjon ( Többi lent)!

Figyelt kérdés

Akarhanyszor mondtam neki,hogy ez gaz es nem megfelelo viselkedes o ram sem hederitett....tegnap mondta ezt nekem...emiatt tegnap ota rosszban is vagyunk..MIT MONDJAK NEKI HOGY HALLGASSON RAM???

TANACSTALAN VAGYOK! ES A LEGJOBB BARATNOM....ES NEM ERTI MEG MIT AKAROK NEKI MONDANI!! :( SEGÍTSETEK LEGYETEK SZIVESEK!! :(



2014. szept. 4. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
primitív emberekkel ne barátkozz!
2014. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
DE HAT EZ MI??? NEM NORMALIS EN EVEKET KONYOROGTEM A KUTYUSOMERT ES MOST ELVALASZTHATATLANOK VAGYUNK!! ES O EGGYET FUTYULT A SZULEI MENTEK ES VETTEK IS NEKI A KUTYAT...EN A HELYEBEN ORULNEK NEKI HA LEHETNE KUTYAM NEM AZT VARNI MIKOR HAL MEG... :(
2014. szept. 4. 22:13
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Én imádtam a régi kutyusunkat, és annyura hianyzik, idén halt meg és sokszor elfelejtem hogy meghalt, és mikor körülnézek és nincs ott olyankor nagyon rossz. 14 éves volt.
2014. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nyomorék egy barátnőd van..bocs.
2014. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Harmas valaszolo! nagyon sajnalom!! :((

Negyes valaszolo....lehet hogy igazad van...

2014. szept. 4. 22:28
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
hát tényleg különös a barátnőd viselkedése. honnan kapta a kutyát? lehet h előtte nem volt jó körülmények között,és nem sikerült megbarátkoznia mostani gazdijával. ha végképp nem sikerül megszerettni szegény állatot a barátnőddel,javaslom ajándékozzák el vagy adják el. jobban járna a kutya is,érzi h nem szeretik. És lehet vkinek annyira megtetszik,h ő is majd hű gazdája lesz a kutyusnak,mint te a tiednek. Sok sikert! :)
2014. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egy tenyesztotol vasaroltak....mondtam neki hogy ha ennyire nem szereti had vegyem magamhoz...ha tudnek keresnek neki egy SZERETO csaladot akikben 100% megbizok...De huu hogy leorditott hogy mit kepzelek en magamrol...pedig segiteni szeretnek a kutyusan...ha mar rajta nem lehet.
2014. szept. 4. 22:32
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a viszonyod a szüleivel? Nem tudsz beszélni velük, hogy ha már embert faragni nem tudtak a csajból, legalább soha többé ne vegyenek neki semmilyen élőlényt? Jó, nem ezekkel a szavakkal, de ez legyen a lényeg...
2014. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb felhozza, akkor mondd neki azt, hogy te meg azt várod, hogy ő pusztuljon el és lehessen új barátnőd. Hátha észbekap egy kicsit.
2014. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A barátnőd csak nagyon egoista és vsz.elkényeztetett csemete.
2014. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!