Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel segíthetnék a fiamnak,...

Mivel segíthetnék a fiamnak, aki retteg a kutyáktól?

Figyelt kérdés
Mindig volt kutyám, mikor ő megszületett, akkor is. Egy golden retriever, igaz, hogy addigra már elég idős volt. Soha nem barátkozott meg vele, pedig nagyon jámbor kutya volt. Fél a legapróbb kutyáktól is, pedig soha nem érte semmi negatív élmény velük. Látja, hogy én odamegyek a kutyákhoz, simogatom őket, szeretem őket, de nem hat rá semmi. Beszéltem vele sokat erről, de nem tudja megmagyarázni, hogy miért, honnan van a félelme. A kutyám azóta sajnos meghalt, de én nagyon szeretnék most újra egyet, de amíg így fél, nem lehet. Mivel, hogyan tudnék neki segíteni? Elég súlyos a helyzet, már azokhoz a barátaihoz sem tudunk menni, akiknél van az udvaron kutya. 5 éves a fiam.
2014. szept. 5. 10:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hidd el,ennél kisebb problémákkal is simán elmennek az emberek,és vittem magam is a gyereket gyermek pszichológushoz,ehhez a háziorvos sem kell.Amúgy ha tudom,hogy a gyerekemnek segítség kell,ki nem szarja le mások mit gondolnak erről.
2014. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, teljes mértékben igazad van, kerestem is szakembert, hétfőn felhívom.
2014. szept. 6. 07:06
 23/23 Imola Ágnes ***** válasza:
Remélem hamar megoldódik a probléma. MI tartunk ilyen típusú terápiás foglalkozásokat szakemberekkel, de sajnos romániában élek. A szakember biztosan tud majd segíteni, és semmi gond nem lesz.
2014. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!