Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki leírna nekem mindent a...

Valaki leírna nekem mindent a szaporítokról, és az ők 'találmányaikról'?

Figyelt kérdés

Léci... minden akarok tudni róluk.

+ valaki magyarázza meg, hogy az exraminik miért nem élhetnek fél évnél többet?


2014. szept. 5. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Írd be googlen, hogy Szaporítótelep. Mindent megfogsz tudni.

Egyébként azért, mert ( a mini yorkiehoz meg a teacup pomerániaihoz hasonlóan) ezek betegesek, általában beltenyésztett kutyák. Itt erre is találsz választ:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__5776095-tenye..

2014. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha mindent tudni akarsz, akkor olvassál. A jelenlegi keretek között nem lehet mindent leírni. A keresőben megtalálod a megfelelő cikket, ami erről szól. Szerintem azt kellene megtanulnod, hogy menhelyről viszel haza kutyát, nem a szomszédtól. Ha csak ennyit megtettél, akkor nem kell a szaporítókkal kapcsolatban mindent tudnod. Az igazi tenyésztők csakúgy nem adnak kutyát, és náluk nem időpontra van alom. Sorba kell állni náluk, és talán 1-2 év múlva sorra kerülsz nála, ez természetesen fajta függő is, mert nem minden fajta annyira népszerű.
2014. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Előző vagyok. Még annyit, hogy túlságosan kicsi kutyát azért sem szabad tartani saját megítélésem szerint, mert könnyedén bagoly vacsora lesz belőle. Ez nem fenyegetés vagy vicc, valóságban megtörtént esetekről van szó például csivava esetében.
2014. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Extra mini = Genetikai rendellenesség.

S még sok idióta pénzt is ad érte :(((

2014. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem terveztem tenyésztett kutyát venni, csak szeretném sokszor kimagyarázni magam. Mert... Ma is valaki kitett egy oldalra egy képet. Azon valami Akitai Inu féle lehetett, de olyan kicsike volt mint 3 falevél. És akkor jött ez az írás "nem fogjátok elhinni, ezen a képen egy felnőtt kutya van, és milyeeeen cuki"...

És bocsánat, amiért exramini-t írtam.

2014. szept. 5. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
extra mini akita inu...LOL :DD mik vannak, kíváncsi lennék hogyan néz ki :DDDDDDDD
2014. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!