Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mopsz együtt tud élni egy...

Kocsis Izabella kérdése:

A mopsz együtt tud élni egy nyuszival hogy nem bántja?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy mopszot de van egy nyúlam nagyon szeretem és nem akarok tőle megválni...Egy mopsz együtt tud vajon élni egy nyuszival hogy nem bántja egymást?Köszönöm a válaszokat előre!:)

2014. szept. 7. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mindjárt kis korától szocializálod a nyuszival nem lesz semmi baj.
2014. szept. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mennyi idős korig kéne hozzá szoktatnom?
2014. szept. 7. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:

3 hónaposan hozod el a kiskutyát ( uuugye??).

Szóval, onnantól, hogy megérkezik.

Én ráhagynék 2-3 napot, hogy engem megszokjon, utána család-nyuszi satöbbi.

2014. szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából 7-8 hónaposan vennénk meg
2014. szept. 7. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor se kellene, hogy gond legyen. Egy határozott, domináns gazda ezt meg tudja oldani. Én a 3 éves leonbergeremnek is megtanítottam, hogy ne bántsa a csirkéket. Egy mopszal sem lesz gond ha az első mondatomat meg tudod valósítani.
2014. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KGabi0000 ***** válasza:
Én a 8 éves tacskómnak tanítottam meg,hogy ne bántsa a nyuszikat,pedig neki benne van a vérében,szerintem akkor egy mopsszal sem lesz gond.:)
2014. szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekünk törpe nyuszink van. A kis mopszunk időnként megkergeti, de csak játszanak. Ha a nyuszi elfárad, beszögell valamelyik sarokba, mintha egy kisgyerek azt kiáltaná fogó sak közben, hogy "Ház!", és akkor a kutya is megáll, és pihen, és vár, hogy lesz-e még játék, de ha a nyuszi nem akar játszani, akkor megunja a kiskutya, és keres más mókát magának...vagy alszik egyet. :)
2014. szept. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!