Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretem a kutyáimat....

Nagyon szeretem a kutyáimat. Ez már beteges? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az egyik kiskutyám 8 éves lesz és már a gondolattól is majdnem sírógörcsöt kapok, ha eszembe jut, hogy idősödik, esetleg néhány év múlva elveszíthetem. 33 éves nő vagyok, a páromon kívül ő jelenti nekem a mindent. Normális ez? Úgy bánok vele, mint egy gyerekkel, állandóan a kedvében szeretnék járni, szeretném, ha mindig boldog lenne. Gyerekem nincs és nem is szeretnék. A kutyákat amúgy is imádom, nem bírom elviselni, ha valahol arról hallok hírt, hogy bántottak vagy megkínoztak egy kutyát. Rögtön sírni kezdek, mert annyira védtelen, ártatlan angyalok ők. Más is érez így?
2014. szept. 7. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem szabad úgy viselkedni egy kutyával, mint egy gyerekkel, mert az eltúlzott szeretet többet árt, mint használ. Miért nem szeretnél gyereket?
2014. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
szerintem nem beteges en a csaladomnal jobban szeretem a kutyaimat.es ha a csalad meg a kutyaim kozul kene valasztanom en a kutyaimat valasztanam. gondolom neked a csaladodnal csak nem fontasabb. vagy igen?
2014. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát, ez egy összetett dolog, hogy miért nem szeretnék gyereket, anyagilag nem látom biztosítva a jövőjét sajnos és nem hiszem, hogy ez a következő néhány évben változna és úgy látom felelőtlenség lenne így gyereket vállalni. Ezenkívül van még néhány tényező...
2014. szept. 7. 16:08
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egyenlően fontosak. :-)
2014. szept. 7. 16:09
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nem biztos, hogy egy kutyának az az éden, hogy gyerekként bánsz vele.

A többire meg csak azt tudom mondani, kicsi a tűrőképességed. Előre sírsz olyasmi miatt, ami egyszer meg fog történni.Amit nem tudsz megakadályozni. Azt hiszem, a legjobb döntésed, hogy nem lesz gyermeked.

2014. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazán kedves vagy.
2014. szept. 7. 16:15
 7/13 anonim ***** válasza:
milyen kutyad van?
2014. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

5os nagyon kedves vagy mondhatni idiota. Kerdezo en semmi livetnivalot nem latok benne. En is imadtam a kutyam bar neha ram jott az otperc de utana rajottem. Nem reg pusztult el a draga. Ha meg nem szeretnel gyereket akkor nem es kesz


Lehet h rajtuk eled ki az olyan nevelesi szeretetedet. (Bocs telorol voltam)

2014. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Igen, valamilyen szinten beteges, a kutyának a fölösleges vagy túlzott szeretet inkább teher, mint öröm, ez csak az embernek jó. Hangsúlyozom, a túlzott szeretetről beszélek. Én is a fél karom odaadnám a kutyáimért, drága húst esznek, nem nézem és nem is érdekel, hogy mennyit költök rájuk, naponta órákat lent vagyunk, de elfogadom, hogy egyszer vége lesz az életüknek. Bár ez főleg azóta van így, hogy egy fiatal kutyám balesetben meghalt, és megtanultam elfogadni, hogy semmi sem tart örökké, minden véges, ezért minden napot ki kell használni, úgy mintha, az lenne az utolsó.
2014. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Kicsit túlzás az, ahogy bánsz a kutyáddal. Átérzem egyébként, én is hasonló karakter vagyok, főleg ha valamelyik kutyám megbetegszik, stb. Az egyik nekem is 8 éves már és nekem is sokszor eszembe jut, hogy mi lesz ha... és hogy hogy fogom feldolgozni. Rágondolni is szörnyű. Ezért inkább elterelem a gondolataimat, vagy kimegyek hozzá, játszom vele, elviszem sétálni és igyekszem azért mindig visszazökkenteni magamat, hogy ő nem ember, nem gyerek (én sem szeretnék egyébként gyereket), szóval próbálom az arany középutat megtalálni.
2014. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!