Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez a kutya milyen...

Szerintetek ez a kutya milyen fajta?

Figyelt kérdés

Én tudom, nem azért kérdezem, csak kíváncsi vagyok, hogy így képről meg tudja-e valaki mondani. :) Bár nem túl előnyösek a képek sajnos.


[link]


[link]


[link]



2014. szept. 8. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A 2. kép alapján szerintem legjobban a havanese-re hasonlít.
2014. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valami bichon féle.
2014. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Bichon havanese (Havannai pincs magyarul) biztosan, a fülei végénél a szürkés szín miatt. Bichon bologneseből csak és kizárólag teljesen fehér változat létezik, bichon havaneseből már többféle színváltozat is előfordul a fehér mellett.
2014. szept. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bischon havanese talán. Vagy bischon keverék. Nagyon aranyos! :)
2014. szept. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
ez nem uszkár? Az hogy lány a kutyus látszik a képröl
2014. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
máltai selyemre tippelnék.
2014. szept. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Havanese keverék.
2014. szept. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Havanese ez biztos! :)
2014. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, havanese.:)

Örülök, hogy itt a legtöbben eltaláltátok, mert élőben a "nem hozzáértők" sajnos nézték már a pumitól lógófülű westie-ig mindennek...:/ Egyébként nem keverék, törzskönyves, csak most le van vágva a szőre, de alapból rendes hosszú, majdnem földig ér:)

2014. szept. 9. 20:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Na ez a tipikus olyan eset hogy ugye TK nélkül kép alapján nem lehet megmondani hogy fajtatiszta-e a kutya vagy csak fajta jellegű. Egyébként bocsánat hogy lekeverékeztem, de nekem ezek a Havanese féle kutyák mind egyformák és bevallom nem is értek hozzájuk. :D Általában keverékekre irányulnak az ilyen kérdések, és egyébként tényleg nem lehet megmondani kép alapján csak azt hogy milyen jellegű a kutya :)
2014. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!