Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemreg ertem haza kutyasetalta...

Nemreg ertem haza kutyasetaltatasbol es ahogy kiraktam az udvarra a kutyamat elkezdett ugatni es azota ugat!?

Figyelt kérdés

Lefarasztottam, nemreg ertunk haza... masfel orat setaltunk azt hittem igy nem fog ugatni de hiaba.. mit csinalhatnek meg? idegesiti a szomszedokat mar tobbszor atjottek szolni.


Benti kutya csak sokszor kiengedem pisilni, kakilni meg jatszani a masik kutyankkal de akkor is folyton ugat. Mindennap viszem setalni, tobbszor is. Jatszok is vele kb egesznap velem van.. Mar nagyon idegesto szamunkra is. Olvasgattam hogy lehetne lenevelni rola de ugyanugy csinalja.


2014. szept. 9. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne csak séta legyen, hanem agyi fárasztás is (pl. trükktanítás, alapparancsok minden napi ismétlése), feladatok (pl. bújócska). Valószínű fizikailag azért annyire nem fárad el, hogy ugatni ne legyen ereje. Ezzel viszont segíthetsz ezen. Játék is legyen bőven (pl apportírozás, ez nagyon le tudja a kutyákat fárasztani!), a séta mellett!
2014. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már szomszéd gond is van, vegyél ugatásgátló nyakörvet.
2014. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!