Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának nem lesz baja, ha...

Kutyának nem lesz baja, ha megfogjuk a feje mögött a szőrénél és arréb tesszük? Mert mindig kiakar menni az utcára, azért szoktuk így, meg nyüszített érte.

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Azért nyüszít mert nem tetszik neki, hogy nem csinálhatja, amit akar. Hiszti. Fájni nem fáj neki.
2014. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Trafó1 ***** válasza:

Nem lesz baja.

Nyüszíteni meg azért nyüszít mert alárendelt a ranglétrán és behódol, mikor úgy érzi megmarod.

2014. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a szőrénél fogva, hanem a nyakbőrénél fogva.
2014. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó mondja jól. Ha csak a szőrénél fogod, az fáj neki, a nyakbőrfogás pedig szimplán helyre teszi.
2014. szept. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen a bőrénél fogtam,nem csak a szőrét húztam,de akkor is kellemetlen neki nem?
2014. szept. 10. 14:58
 6/8 A kérdező kommentje:
De úgy tudom,hogy ez még nem számít nagy erőszaknak.
2014. szept. 10. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
nem, nem fáj neki. Nekem egy 7 kilós kutyám van, tibeti spániel, borzasztó nagy a bőre is és a bundája is. Ha agresszívkodik más kutyákkal, akkor ott szoktam megfogni, és meg is emelem. Nem fáj neki, sőt, néha ez sem használ. Hisztizik a kutyád és kész.
2014. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,egy kicsit hisztis,meg próbál makacs lenni,de a hisztiről,hogy lehet leszoktatni?
2014. szept. 10. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!