Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kölyök kutyát lehet...

Egy kölyök kutyát lehet tartani a kertben? Mármint úgy értem az első időszakban nem fog félni egyedül?

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahonnan hoztad ott kint volt??
2014. szept. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig udvaron volt, akkor simán. Ha benti kutya volt, akkor már neccesebb, de ha szobakutya volt eredetileg, akkor gondolom nem akarnád kitenni. Szóval igen lehet kint tartani.
2014. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet tartani :) Nem fog félni, én úgy csináltam hogy jól kifárasztottam, és addig simogattam ameddig elaludt. Pár nap max 1 het utan már nem kellett simogassam, tudta hogy lefekvés van :)
2014. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmilyen kölyköt nem tartunk kint.Egyrészt szocializációs időszakban elrekeszteni a családtól hatalmas hiba.

Másrészt szőrzetfüggő,rövidszőrű kutyát nem szabad kint tartani.Hosszúszőrűt felnőtt kortól.

2014. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hosszúszőrű kölyköt lehet kint tartani, de nem az első 4 hónapban, és utána is csak fokozatosan hosszabb időre kint hagyva.
2014. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Kölyökkorától kezdve udvaron van tartva a kutyám, semmiféle szocializációs problémája nincsen ;)
2014. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!