Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német Közép Spicc?

1 2 3 kérdése:

Német Közép Spicc?

Figyelt kérdés

Születésnapomra egy ilyen fajta kutyát kapok. Tudnátok róla mesélni valamit? Jelleme, Taníthatósága stb. Neten olvasgattam róluk de én most tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Még egy kérdésem lenne milyen időközönként kell megfürdetni egy kutyát?



2014. szept. 13. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Legjobb szülinapi ajándék lesz! ;) Életvidám,mozgékony, még sem igényel egész napos fárasztást,jó jelző kutya,sportra is kiválóan alkalmas (agility). Imádja a csipogós,zörgős játékokat. Más kutyákkal is nagyon jól kijön,nem domináns. Könnyen taníthatóak ezért kezdésnek a szobatisztaság sem lesz egy rémálom,szeret új trükköket tanulni. Viszont határozott gazdát igényel. Családcentrikus,gyerek barát. Én a sajátommal oviba is járok,mindig örömmel fogadnak minket. :) Dús,nagy szőrük ellenére nem igényel nagyobb gondozást heti 1-2x fésülésnél (naponta nem szabad,mert sérülhet az aljszőrük),kivéve,ha vedlés időszak van akkor lehet sűrűbben.


Mi évente 1x max. 2x szoktunk kutyát fürdetni,ha benti kutyus lesz akkor ne hajszárítózd,mert attól törik a szőrük,ink. hagyd hogy magától megszáradjon!


Egy biztos mellette sose fogsz unatkozni!


Remélem tudtam segíteni és sok örömet lelsz majd a kis rókádban! :)


U.I:


Kis kori kép:


[link]



[link]



Mostani:


[link]



[link]

2014. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :)

Szép kis kutyus az biztos :) az enyém hófehér lesz :)

2014. szept. 25. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!