Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből csinálhatnék nyakörvet?

Miből csinálhatnék nyakörvet?

Figyelt kérdés
El szeretném kezdeni a nyakörvhöz szoktatást a 3-4 hónapos kutyámnál, de nagy rá a nyakörv. (mivel ez régebbi) És nem szeretnék neki venni mivel később jó lesz neki. Ideiglenesen miből csinálhatnék neki, ÉS NEM ÖVBŐL!!

2014. szept. 14. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hevederből vagy bőrből. De nem egy ökör ára egy egyszerű nyakörv. Szerintem nem spórolsz vele annyit, mint amennyit dolgozol az elkészítésével és nem is lesz tökéletes.
2014. szept. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
pár száz forintért kapni már nyakörvet, az alapanyagát nem veszed meg ennyiért... még ha keresel is otthon valami hevedert, a kapcsot, karikát meg kell venned és valahogy összevarrnod. menj el egy tescoba, vagy az első állatos boltba, jobban jársz.
2014. szept. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy macskára való nyakörvet.
2014. szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én soha nem vettem kölyökméretet, hanem azt használtam amit felnőtt korában is fog. Nekünk nem volt túl nagy, nem tudott belőle simán kibújni, de azért láthatóan nagy volt rá. 3-4 hónapos már hamarosan belenő, nyugodtan használhatod a nagyot, ha nem túlságosan nagy rá.
2014. szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 yushin ***** válasza:
én ma vettem 999ft ert egy nagyon jo minőségi bör nyakörvet, nem sajnálok ennyit tőlle
2014. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy annyira nem sok a 999 forint de azért hogy szinte kidobjam fölösleges, mert később úgy is jó lesz rá a mostani, csak el szeretném kezdeni a szoktatást, meg az udvarban a sétát, hogy mire nagy lesz szépen jöjjön velem, főleg hogy két kutyám van:D De nem akarok rajta dolgozni órákat mert ezt az utcán úgysem használnám csak hogy szokja... :)
2014. szept. 16. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!