Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha simogatom a kutyámat el...

Ha simogatom a kutyámat el kezd kortyogni a hasa, miért?

Figyelt kérdés
Az előbb simogattam a kutyámat, nem durván, és nem is pont a hasán, hanem inkább a hátán az oldalán meg az arcán, és elkezdett kortyogni a hasa. Én nyomtam meg vmijét? Vagy rosszul esett neki a simogatás? Vagy akkor is kortyogna ha nem simogattam volna? Vajon fáj neki v gyomorrontása van, vagy mi a baja? Megijedtem...

2014. szept. 14. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak akkor kortyog ha simogatod? Amúgy szerintem ez normális, nekem is szokott kortyogni a hasam, nekik is. Azt nem tudom pontosan kortyogott-e már a kutyám hasa, nem tartom számon....:) Ne ijedj meg, valószínű akkor is kortyogott volna ha nem simogatod. :) De ha nem vagy benne biztos nézz utána. :) Ha pedig rosszul van (Hasmenése van, hányt, stb...) Vidd orvoshoz!

Mennyi idős?

2014. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

10 éves a drága:)

Már megnyugodtam, szerintem csak emésztett.:) Este sem volt rosszkedvű, ma meg pláne vidám volt, nem volt hasmenése sem:) Csak azért ijedtem meg mert pont akkor kezdett kortyogni a hasa amikor elkezdtem simogatni, és azt hittem megnyomtam valamijét:D De azért figyelgetem még egy ideig.

2014. szept. 14. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!