Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4 honapos amstaff...

Toni95 kérdése:

Van egy 4 honapos amstaff szuka kutyám. Sokszor horkol. De nem csak éjszakánként ugyan ugy nappal is ha alszik, ez probléma, le lehet erröl szoktatni, vagy esetleg kinövi? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 01:05
 1/6 yushin ***** válasza:
100%

Nekem holnap lessz 13hetes és az enyém is horkol mikor alszik

u.i.= nekem is amstaffom van

2014. szept. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez hozzá tartozik a kutyához, leszoktatni nem lehet róla... kinõni esetleg kinõheti, de az én amstaffom 1,5 éves és néha szokott horkolni.
2014. szept. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Firestorm ***** válasza:
Az én staffim is horkol pedig 2 éves lesz.Miért probléma?Hozzájuk tartozik ez van,el kell fogadni...Biztos te is csinálsz pár dolgot álmodban ami zavaró még sem akar senki leszoktatni róla.Ha kint alszik az előszobában miért gond ha jóízűen alszik és horkol?
2014. szept. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Másfél éves a staffim, és jóízűen horkol, sőt néha még vakkantgat is álmában.

Légy erős, de még te is horkolsz néha álmodban...

2014. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudtommal en többnyire nyugton alszom,barátnőm még nem panaszkodott. Engem nem zavar ha vakkangat, vagy szopizik álmában! De amilyen horkolást le művel az sokszor kicsit zavaró... El árulnám: nem kint alszik,az ágyunk melett, vagy ha olyanja van fel ugrik az ágyra és közénk bujik. Na mind 1 nem gondoltam h ekkora flegmasagot valt ez ki nehany emberből, csak mert ki mertem irni egy ilyen kerdest. A masik par valaszolonak, koszi h le irtatok a ti tapasztalatotokat is!:)
2014. szept. 16. 00:27
 6/6 Firestorm ***** válasza:
Egyszerű a megoldás!Tegyétek ki az előszobába éjszakára és a probléma megoldva.
2014. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!