Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusira keresek erős,...

Kaukázusira keresek erős, tartós pórázt/nyakörvet. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Most 7 hónapos és már lassan kinövi a mostani nyakörvét és a póráza is kezd gyenge lenni hozzá.Alapvetően szépen sétál pórázon, de néha elkapja a hév és akkor nagyon elkezd rángatni.

Szerintetek milyen anyagú pórázt/nyakörvet vegyek?Tudtok esetleg valami netes, rendeléses oldalt, személyt?Mint pl.:colorfundogs stb...

Előre is köszi!:)


2014. szept. 14. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a sima egysoros fojtót ajánlanám (nyilván neki való láncszem mérettel). Egyszerű és erős, kihúzni sem tudja belőle a fejét.


Póráznak meg valamilyen heveder pórázt, azok jó erősek szoktak lenni, de figyelni kell arra, hogy milyen a karabíner, mert legtöbbször az szokott gyenge lenni rajtuk.

Illetve most vettem nemrég egy k9-es gumis kiképző pórázt. Ez is nagyon erős, ismerősöm rotinál használ ilyet, illetve én is.

2014. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt ajánlom, sima egysoros fojtólánc. Komondorom van.
2014. szept. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!