Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetne néhány kérdésem a...

Lehetne néhány kérdésem a westiekről?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék egy westie kiskutyát szüleim bele is mentek de egy baj van. Szoval én reggel 7:20kor indulok suliba és 14:30ra érek haza(akkor van vége az óráknak) hogy addig lehetne-e egyedül hagyni vagy mit csináljak? Lesz mikor anya vagy aki itthon van az vele lesz de addigis ez lehetséges? Kb 8-10heteset szeretnék:) (volt már kutyusom csak öreg volt és elhunyt:'( 2éve)

2014. szept. 14. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:

8 hetesnél előbb el sem hozhatod :)

Szoktatni kell az egyedülléthez, és akkor nem lesz baja. Kezdetben 2 óránként kell levinni, ha lent végzi a dolgát, dicséretet kap, ha fent, akkor egy szó nélkül takarítsatok. A kutyapelenkát és az almot felejtsétek el, mert az előbbi baromság, az utóbbi meg macskának való.

Mielőtt suliba mész, vidd le egy fél órára, ha hazaértél, akkor szintén, de akkor többet sétálj vele, és este is menj le vele legalább fél órára. Hétvégente - vagy mikor időd jobban engedi - mehetsz vele kirándulni, nagyobb sétákra. De ezeket a tenyésztő is el fogja mondani. Csak kennelből vegyél! Az OLX-en és társai oldalról NE vegyél kutyát!

2014. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) amugy az olx-ről miért ne?
2014. szept. 14. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:

mert ott általában betegek a kutyak, több pénzt hagysz az állatorvosnal mint amennyibe került a kutya.

És simán lehet egyedül hagyni.

Reggel vidd el sétálni, suli után is és este is.

2014. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké:) de akkor hol vegyek kiskutyát? Kaphatnák linket vagy nevet hogy kitöl?:)
2014. szept. 14. 15:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2014. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Itt ketestem de semmi:/ nemtudnál valakit irni aki megbizhato?
2014. szept. 14. 15:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Írj nekik e-mailt, vagy hívd fel őket telefonon, mert nem mindenki frissíti a weboldalát! Sajnos senkit nem tudok. Én mikor kutyát akartam venni, több helyre is telefonáltam.
2014. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. szept. 14. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!