Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindent megeszik a kutyánk...

Mindent megeszik a kutyánk (pomerániai spicc), miért?

Figyelt kérdés

Sétálunk, megeszi a földről az eldobott kaját, a leveleket, gyümölcsmagot, cigicsikket, papírzsepit, mindent, ha egyetlen pillanatra közel kerül hozzá az orra.

Rendesen etetjük, de szerintem ha egy kiló kaját adnánk neki, azt is mind megenné, pedig nincs 3 kiló. Most fél éves. Ugye nem azért csinálja ezt, mert valami betegsége van? Mit tehetnénk, azon kívül, hogy nem hagyjuk neki, le lehet valahogy szoktatni róla?



2014. szept. 14. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Le kell szoktatni róla. Az ilyesmit nagyon erős tiltással kell. Egészséges kölyök minden megenne.
2014. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én beaglem is ezt csinálja, de ő csak az èteleket eszi. Multkor ellopott egy bazinagy uborkát és megette, de szőlőt is eszik és még a krupmlihéjat is.

Én le szoktam szidni ha olyant eszik amit nem kéne, és mindig figyelek rá, hogy el tudjam venni, mielőtt még megenné, főleg ha nyersen akar krumplit enni, mert akkir 1 hetig nem kakilna :))

2014. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sippara ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert soha a büdös életben senki nem mondta el neki érthetően, hogy nem teheti meg.
2014. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még kölyök, ezért enne meg mindent, de fontos, hogy időben leszoktassátok erről minél hamarabb!
2014. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is csinálja ráadásul sunyi kis dög, mert tudja, hogy nem szabad, mégis próbálkozik. Mentségére szóljon hogy kóbor kutya volt előtte.


Pisztáciahéj. Csirkecsont. Szalámi. Péksütemények.Cukorka. Szétolvadt fagyi. Galambtoll. Mustár. Kekszek. HAGYMA. Ezt mind fölzabálja, ha nem vagyok résen. Ilyenkor ráordítok, hogy fujj és kiköpi, ha meg nem akkor kiszedem a szájából.


A kenyérdarabokat már szerencsére tiltás nélkül is ott hagyja, de mindig rám pillant, hogy vajon figyelem-e. :D

2014. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 hónaposan került hozzám a kutyám. Nagytestű. Az első sétánál elkezdte volna legelni a lakótelepnek köszönhető , kiszórt finomságokat.Kétszer kapott egy tenyerest az orrára, de emberest. Utána párszor elég volt a nem. Azóta max rászagol, de nem szed fel semmit.Mivel még fiatal, időnként kapja még a tiltó szót emlékeztetőül.
2014. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az en kutyam pomeraniai keverek (10 honapos), de o is mindent megeszik amit talal az utcan. Hiaba szolok ra, mintha meg se hallana es amikor elakarom tole venni olyankor alig rag rajta parat es mar nyeli is le.

Probalom folyamatosan tiltani errol, de meg nem jartam sikerrel.

2014. szept. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!