Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam ki a kutyám?

Hogy szoktassam ki a kutyám?

Figyelt kérdés
A nappaliban volta a kutyám fekhelye.Édes Staffi.Most kitettem az előszobába.De lehet megsértődött,mert be sem akar jönni.Ilyenkor már rég alszik.Most meg még a kertben futkározik.Meg szakad a szívem,de nem jó így,hogy mindig tiszta sár a nappali.Mit tegyek?? :(

2014. szept. 15. 19:01
 1/6 yushin ***** válasza:
nekem 13hetrs staffi van! tudnàl képet felrakni rólla? köszi! az enyémnek nemsokára meglessz a kutyaháza és èn akkor akarom majd kiszoktati, addig nincs szivem kirakni ilyen időbe
2014. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2014. szept. 15. 20:05
 3/6 A kérdező kommentje:
A többi kép is ott van róla.Igazán el lett kényeztetve.:)
2014. szept. 15. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Megszabod az időt, mikor lehet kint, mikor lehet bent. ha állandóan jön-megy, naná, hogy sár van.

Az meg milyen már, hogy egyszerűen nem hívod be, ha véget akarsz vetni a szaladgálásnak?

Ideje lenne utána nézni a kutyanevelésnek.

2014. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 yushin ***** válasza:

nem tudom megnézni! ezt írja ki:


A keresett oldal nem jeleníthető meg. Az okok a

következők lehetnek: az oldal ideiglenesen nem

érhető el, megtekintése nem engedélyezett, vagy

a hivatkozás hibás/már nem létezik.

2014. szept. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:(
2014. szept. 16. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!