Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy sokat vitatott videó,...

Van egy sokat vitatott videó, mi lehet az igazság? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

[link] Erről van szó.


Elvileg így képzi őket: https://www.youtube.com/watch?v=Z12atwxAYWo


Sokak szerint viszont elektromos nyakörvvel.



2014. szept. 16. 14:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
[link] Miután nyilvános, nem hiszem, hogy van olyan hülye, hogy rettegésben tartja a kutyákat.
2014. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nekem tökmindegy hogyan képzi őket, találgatásokba pedig amúgy se akarok belemenni.
2014. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
52%

Fej és farok lent, ezek a kutyák nem boldogok, tök mindegy hogyan képzi őket, nekem nem tetszik.

Ez már annál inkább:

https://www.youtube.com/watch?v=qXYhEhq6AtE

2014. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Az, hogy a kutyák egyszerre fekszenek le és még helyben is tudnak maradni, az nem nagy kunszt, az enyémek automatikusan így csinálják.


A videón a kutyák eléggé ingerszegény környezetben sétálnak. Mármint, ezt az én kutyáim ezt szintén tudják - amíg egy macska át nem rohan keresztbe. Mondjuk nekem csak 2 kutyám van, de ha a rangsorban feljebb állót beállítom magam mögé, akkor a másik már alapból mögöttem megy (én is bökdösök egyébként). Szóval, ha a videón láttam volna felröppenő madarakat, macskát, és szembejövő másik kutyát is, akkor már valóban úgy gondolnám, hogy ez igen. De így már nem is izgi, hogy mivel taníthatta ezt.


A videón egyébként nem látszik, hogy van-e a kutyákon elektromos nyakörv, vagy hogy a srác tart-e a kezében távirányítót. Innentől kezdve bármi lehet, bár mindenképp találgatásokra ad okot az, hogy miért vett fel olyan pulcsit, amiben nem látszik a keze, és miért csak hátulról veszik a kutyákat.

2014. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

2-es! Akkor minek írtál?


3-as: ez nekem is jobban tetszik :)


Ebben a videóban találkoznak más kutyával, pl 4:33-nál.


https://www.youtube.com/watch?v=tXW5bZ3ulZw&list=UUdjzqx82AG..

2014. szept. 16. 14:48
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy a német juhász nem egy vérmes fajta. Sétáltasson így parson russel terriereket. :D
2014. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Ebben a videóban, amit utoljára linkeltél, 5:24-nél: nah ezt tényleg elismerem (és nem, ilyet nem tudunk xD). :) Mondjuk arra kíváncsi lennék, milyen hangokat adtak ki magukból a kutyák, morogtak-e pl.

Szerintem egyébként nincs ezeknek a kutyáknak semmi bajuk.


Én el tudom képzelni, hogy egy megfelelő ember elektromos nyakörv nélkül is képes ezeket elérni. Biztos nagyon sokat foglalkozik velük, és erre gyúr már kicsi koruk óta.

2014. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 compactegon ***** válasza:

a srác amerikai tenyésztő. nézzétek meg a youtube profilját

https://www.youtube.com/channel/UCdjzqx82AGf-VdoG7kcCB-A

2014. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

főleg mivel az elektromos nyakörvet nem arra használják, hogy megtanítsák a kutyát láb mellett sétálni... Így ezeknek a hozzászólásoknak külön gratulálok.


Ügyes a srác, rettentő sok időt ölhetett ebbe, amit itt sokan semmibe vesznek.

2014. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

9: Elektromossal is meg tudja tanítani egy kutyának. Nem láttam még ilyet, de el tudom képzelni, hogy közelebb is ugrik a gazdához, mert nem érti, hogy mi csípi meg, ha arrébb megy tőle.

De belegondolva ez macerás. Egyszerűbb, amit a pórázzal csinál és érthetőbb is a kutyának.

Kutyasuliban volt téma a videó és sokan húzták a szájukat, hogy biztos elektromossal érte el a srác. Tényleg sok időt és energiát fektethetett ebbe bele, de a 3-as válaszoló által linkelt videóban felszabadultabbak a kutyák. Viszont az erdei sétás videója megint más ...

2014. szept. 16. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!