Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava kontra törpetacskó?

Csivava kontra törpetacskó?

Figyelt kérdés
A kisméretű kutyákat nem kedvelők kérem, ne fáradjanak a válasszal!
2014. szept. 16. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De MIT akarsz velük? Összeengedni ketrecharcban? Futóversenyen? Vagy mit?
2014. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, hogy nagykutykat kedvelőként belepofázok, mert nem fárasztó :P

A tacsit választanám. De miért nem kaninchen?

2014. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ketrecharc :D

Kiskedvencnek gondoltam. Mindegyik fajtát nagyon szeretem és nem tudok dönteni. Gyakorlati tapasztalatokat várnék, hogy miért jobb az egyik a másiknál.

Természetesen nagykutya kedvelők is írhatnak, ha van használható véleményük. A bunkó hozzászólásoktól szeretném megkímélni magam. Egyébként nekem is jelenleg van egy kb. 50 kilós és egy 20 kilós kutyám. Szóval azért a nagyokat is szeretem. :)

2014. szept. 16. 20:46
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csivava már nagyon eldivatosodott, nekem személy szerint nem is tetszik. A tacskó legyen akkor inkább, szerintem aranyosabb a külseje :)
2014. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az más :) Akkor törpetacskót választanék. Bár én is inkább nagykutya-kedvelő vagyok, de a tacsik aranyosak.


(1. voltam)

2014. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Én a törpetacskót ajánlanám. A csivavák már annyira túl vannak tenyésztve, hogy a többség ideggyenge. Meg vannak tenyésztők, akik simán megteszik, h a saját szülőjével fedeztetik be a kutyát, h a kölyök még kisebb legyen.
2014. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ők a szaporítók :)

Ne keverjük a kettőt

2014. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyiket tud ad jobban elképzelni magad mellett. Gondolom azt tudod hogy mind két fajta 100.000Ft-nál kezdődik
2014. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi mozgást és agyi fárasztást tudnál neki biztosítani naponta, mennyi kutyás napasztalatod van, járnál-e vele kutyasuliba.. stb. Mindegyiknél nagy hangsúlyt kell fektetni a szovializációra a kezdetektől fogva. Ezt sajnos sokan nem teszik meg, ezért van annyi "idegbeteg" csivava.
2014. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
0%
szerintem a csivava a legideallisabb mert a tacsko egy kicsitt na jo nagyon akaratos es onfeju mindig a maga feje utann megy am nagyon jo a szaglasa es jol as meg szeretik a vadaszok is mert jol kiszagolja a vadat
2014. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!