Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Tudtok olyan kutyát...

SOS! Tudtok olyan kutyát amelyik nagyra nő? De cuki és lehet lakásban tartani.

Figyelt kérdés
Fontos lenne:)

2014. szept. 18. 14:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

De mondjuk valami barátságosat

Ne egy rotveilert:D

2014. szept. 18. 14:46
 2/15 anonim válasza:
4%
Egy nagy kutyát sem jó lakásban tartani.Attól függ mit tartasz te cukinak. Nekem nagyon tetszik az amstaff,bull terrier.A nagy kutyáknak rengeteg a mozgás igényük, tehát feltétlenül biztosítanod kell a napi mozgás igényét !
2014. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 csabika1971 ***** válasza:
100%

Nagytestű és cuki?

Légy szíves írj kicsit konkrétabban, saját körülmények és a kereset kutya jellemét kérdően. És akkor könnyebb lesz tanácsot adni.

Mert így elsőre a Bernáthegyi és az Újfundlandi jut eszembe, bár közülük én egyiket sem tartanám lakásban.

2014. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden kutyát lehet lakásban tartani, kistestűeket KÖTELEZŐ, nagytestűeket meg lehet, pár fajtán kívül.

Az hogy cuki, az az utolsó szempont a választásnál.

A Rottweiler pedig az egyik legbarátságosabb kutya, ha megfelelően van nevelve. ;)

Itt az a kérdés, te mit tudsz neki nyújtani?

Neked mekkora a mozgásigényed? Szeretsz eljárni vagy inkább otthonülős típus vagy? Esetleg a kettő közöttt?

Mennyit sétáltatnád?

Vinnéd kutyasuliba?

Mennyi pénzt tudnál rászánni magára a kutyára (nyilván 100 ezertől felfelé)?

Hol laksz? Kertes vagy lakótelepi ház?

Sportos vagy?

Milyen programokat csinálnál vele?

Mi a célod vele? (Kiállítás, munka, sport)

Ha abszolút nincs kedvenc fajtád és nincs vele semilyen különösebb célod akkor menhely. :)

2014. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
#2es vagyok. Ha barátságosat szeretnél , ott van pl a kanish
2014. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Hát nemtudom csak nekem mindig nagy kutyusom volt és nekem cukibbak mint a kistestűek mert akartam westiet csak aztán lehet hogy nem és kb ugy lenne hogy reggel elmegyek és délelött otthon vagyok tudom minni sétalni a pénzügyek se gondok stb...

2014. szept. 18. 14:55
 7/15 anonim válasza:
0%
cocker spaniel , beagle
2014. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagytestű kutyát nem célszerű lakásban tartani. Nem lenne neki megfelelő méretű saját terület.
2014. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Nekem berni pásztorok van. Igazság szerint nem lakásban tartjuk, de cuki is meg nagy is, és abszolút nincs nagy mozgásigénye. Biztos vagyok benne hogy egy lakásban is ellenne. :)
2014. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. szept. 18. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!