Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez nagyon sok?

Szerintetek ez nagyon sok?

Figyelt kérdés

2 kutyám összes holmija:

- 12 póráz

-2 flexi póráz

-3 nyakörv

-4 hám

-1 szájkosár

-2 labda

-3 fésű

-2 fekhely (90*80)

-2 tálka + egy önitató


2014. szept. 18. 17:06
1 2
 1/18 anonim válasza:
54%
Kb. ennyi cucca van 1 kutyámnak, szóval még szép hogy nem sok x3
2014. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Amúgy még mielött bárki szóvá tenné, csak azért van 2 labdájuk, mert nem igen apportírozni.
2014. szept. 18. 17:13
 3/18 A kérdező kommentje:
*mert nem igen szeretnek apportírozni
2014. szept. 18. 17:14
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

mihez képest sok vagy kevés?

nem tökmindegy?

2014. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak apum szólt, hogy szerinte ez sok és amiket már nem használunk, és még jó állapotban vannak, adjuk oda a menhelynek, mert ők használni és fogják, de szerintem ez nem sok.
2014. szept. 18. 17:18
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát, én azt a 12 pórázt nem tudom hova tenni... Az, ami nekem nagyon soknak tűnik. :D
2014. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A 12 póráz nagyon sok szerintem. Magamból kiindulva, nekem elég lenne kutyánként egy rendes, meg esetleg fexi, így 4 :D

Fésűvel is megelégednék kutyánként eggyel, és lehet hogy inkább szájkosarat vennék még egyet. :)

2014. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor támogatom a menhelyeket :)
2014. szept. 18. 19:08
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem sok egyáltalán. :) Legalábbis a miénkhez képest, én mániákus vásárló vagyok. :D És 1 kutyám van, most csak azért írom, le hogy nekünk körülbelül mik vannak (pontosan nem is tudom, mert soha nem számoltam meg, hogy őszinte legyek), hogy ne legyen kételyeid se neked se apukádnak. :) Lehet hogy kicsit soknak tűnik, de hát Ő az életem. :)

Csak pórázból van kevesebb, mint nektek, de abból jóval 3 db-unk van, de 2 Flexink van nekünk is. Szerintem a 12-ből nyugodtan adhattok valamennyit egy menhelynek, ennyit tuti nem használtok gyakran. :)

3 fekhely (1 szobakennel, 1 benti plüss és egy jól szigetelt kutyaház)

Van vagy 35-45 játék (labda, dummy, plüss, sípolós, rágó, fogtiszító, interaktív, vízben úszó stb), de használjuk is mindet és mindig veszek újat, mániám, rengeteget játszunk, bár nem teszi tönkre őket, szerencsére, ezért gyűlik. :D

1 hám, 3 nyakörv, 2 fésű, 5 tál (2 etető, 1 itató, 2 utazáshoz), több féle sampon, kozmetika cuccok (törlőkendő, körömvágó, tappancskrém, parfüm, fogkefe, fogkrém, szájspray, fültisztító spray stb.), 3 biléta (1 taglife, egy sima, egy villogó), 1 klikker

1 jutalomfalattartó edény, és 1 10 L-es táptartó.

6 db kutyapléd (bár ebből csak 2 van annak tervezve a többi "emberi pléd" amit Ő használ.)

1 törölköző (ezt igazán keveslem is! :D)

1 csúszásgátló az edények alá

És most több nemjut az eszembe, de lehet, hogy van még más is. :P Szerintem nem sok dolgod van, és teljesen korrekt, én a helyedben játékból vennék még többet, bár ha nem játékosak a kutyáid akkor felesleges. :)

2014. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Huhh, akkor en: 5 nyakorv, 5 poraz, 1 flexi, 1 db 10 meteres poraz gyakorlashoz, 2 kutyaruha ( ebbol egyik vizallo, masik bundas telre), 1 szobakennel ( ezt mar nem hasznaljuk), 1 kutya fekhely, 5 talka (2 db osszecsukhato turazashoz), 3 fesu, 2 torolkozo-mindez egy kulon fiokos szekrenyben, ami csak kutyacuccal van tele,es egy halom pluss, 1 labda,2 frizbi.

Nalunk a kutya csaladtag, termeszetes, hogy vannak cuccai.

Csak azert vagyok gaz, mert mindez egy masfeleves kutyae. Mi lesz meg az elete vegeig:)

2014. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!