Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya hogy "választ" magának...

1 2 3 kérdése:

A kutya hogy "választ" magának gazdát?

Figyelt kérdés
Jövőhéten kapok egy kiskutyát de addig a barátnőmnél lesz (összesen kb 3-4 hetet lesz nála).Ha én jövőhéten megkapom akkor nem fogja azt hinni a kutya hogy a barátnőm a gazdija? A kiskutya agusztus 5.én született

2014. szept. 19. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
ha többet törődsz vele, akkor nem.
2014. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kölyöknek az a gazdija, akivel együtt van éppen. Amikor hozzád kerül, neked magadhoz kell szoktatnod.
2014. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az nem lesz gáz hogy ugye megkapom a kutyust de néha feljön hozzám a barátnőm? Mert ugye előtte vele volt
2014. szept. 19. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem is tudom. Szerintem nem szerencsés, hogy pont az első hónapot nem veled tölti. Mármint, ha utána csak te leszel majd vele, az is necces, mert sokat számít, hogy ki van vele az anyjától való elszakadás után. Én a helyedben nem tenném ezt, inkább vidd el a tenyésztőtől egy hónappal később, mint hogy valaki más foglalkozzon vele egy teljes hónapig, ráadásul pont az első "egyedül töltött" hónapjában...
2014. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ideiglenes befogadó vagyok. Nálam az alakult ki, hogy az itt töltött idő legalább kétszerese után látogatom meg a kutyát ha a gazdi is akarja. Nagyon örülni szokott nekem 1-1 kutya, de tudja, hogy nem én vagyok a gazdija. Amolyan 'nagyon szeretlek, hallgatok rád, örülök neked, de nem te vagy a gazdim' reakciók voltak. Kölyöktől veteránig mindenféle kutya fordult már meg nálam. A leghosszabb fél évet töltött nálam.
2014. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogy hinne? Egy nagyjabol 8 hetes kutyat fogsz tole atvenni. Minden gazdahoz kb.ilyen idosen kerulnek kolykok.
2014. szept. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!