Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog gazdik! Mit...

Francia bulldog gazdik! Mit kell tudni a fajtáról? Jó, rossz, érdekes, szükséges tudnivalók róluk?

Figyelt kérdés

Ennél a kérdésnél olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik ilyen fajával töltik a mindennapjaikat. Akik személyes élményeket, és fontos tudnivalókat tudnak megosztani velem, közvetlen tapasztalatok alapján. Akik valós pro/contra érveket tudnak támasztani a fajtával kapcsolatban.

A te mennyit tudsz foglalkozni, és mit tudsz biztosítani számára kérdések mellőzését kérem, mert ez a kérdés nem erről szól, és nem ennek kiderítése a célja.



2014. szept. 20. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem írt még senki, szép... Nekem ugyan nincs francia bulldogom, de ismerősöknek van. Szuszog és gyakran pukizik, ez biztos :D És eddig akárhánnyal találkoztam, nagyon jó természetük volt, mind játékos, de nem az a nagyon pörgős Duracell nyuszi fajta. És elég jól taníthatóak.


Az én kutyám egy nagyon eleven, pörgős, ugatós terrier keverék, de ha francia bulldogokkal találkozik, mindig egy kicsit lenyugszik, szerintem ez sokat elárul :)

2014. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Imádom és el sem tudnám nélküle képzelni a mindennapjaimat!

röfög , pöfög, pukizik, horkol de egy tünemény hálás kis makacs maszat :)

akinek nincs ilyen és nem is volt el sem tudná képzelni... egy valamire kell csak figyelni pontosabban kettőre, na jó háromra :)

1. a pofiján a redőket mindig törölgetni ha nem is látsz rajta semmit akkor is, begombásodhat = sok sok pénz. 2. melegben sok sok vizet kell neki adni ha kell kis lavórba...az enyém belemászik így hűti magát, gyorsan napszúrást kaphat, behány, meghal :( 3. hideget sem szereti , ha kinti kutyus mint az enyém akkor vackot kell neki készíteni imád benne bújni és nem fagy meg télen. Pici a bundája ezért vigyázni kell rá fel ne fázzon

2014. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Imádnivaló kis kutuska de annyit fingik higy csak na...
2014. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha néhány szóval jellemezni kell akkor: fingás, röfögés, böfögés, és a családi költségvetésből jó ha félre van téve dokira, mert iszonyat beteges.
2015. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem francia bulldogom van! azt elöször leszögezném hogy a tartása nem olcsó, márcsak a táp amit eszik drága,hiszen jóminőségű kell neki .valóban vannak egyedek ,amelyek nagyon betegesek :/ bár az enyémnek eddig még semmi baja,lekopogom . lehet neki allergiája ,de csak nagobb korában ,de erre már megvannak a megfelelő tápok . sok betegsége lehet de ,melyik kutyának nem? óvni kell,vigyázni rá, jó táppal etetni és nevelni! szerintem a röfögés aranyos, a horkolása tűrhető és szórakoztatós is. a puki nagyon büdös tud lenni ,bármit is eszik ..ha tojás,ha száraz táp,akkor is . de ez egy élőlény velejárója . annak tudom ajánlani akinek van rá ideje ,tud vele foglalkozni ,már kölyökkorában elkell kezdeni a nevelését. és mivel 3 honapos koráig kisem mehet az utcára , a szobatisztaságra nevelés is türelmi feladat .egyébként nincs olyan amire ne lenne megtanítható,nagyon okos, bújós, imádja a társaságot ,nagyon hálás,nagyon tud szeretni ,számomra olyan mint egy gyerek ,és nem adnám semmi pénzért sem! nálunk családtag .inkább házikedvenc,mint sem házőrző vagy hasonló. Nagyon játkos ,sportos , de nem viszi túlzásba mert lusta nagyon! Imád hemperegni ,és gazdi ölében feküdni . Nagyon sok gondoskodást iglnyel!
2015. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!