Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ez a kutyaház? Valaki...

Milyen ez a kutyaház? Valaki rendelt erről az oldalról? Mennyi idő alatt szállítják ki a rendelést?

Figyelt kérdés

Nemtudok valasztani. Melyik jobb ?

Es az első:http: //m.zooplus.hu/shop/kutya/kutyahaz/szigetelt/szett/364160


A második: [link]


Aki rendelt innen, annak hany nap alatt vittek ki ?



2014. szept. 20. 21:47
 1/7 A kérdező kommentje:
ez az első link : [link]
2014. szept. 20. 21:49
 2/7 anonim ***** válasza:
a második nekem szimpibb (az aminek ház alakja van). de még nem rendeltem zoofastról.
2014. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb kutya imádja a háza tetején nézni a világot :))
2014. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyet nem kell venni ilyen drágán otthon lévő cuccokból is össze lehet dobni csakk kicskt putribb lesz de a kutya igy is ugy is leszarja:D
2014. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen az első. Annak van ugyanis oldalt az ajtaja és abban tud a kutya úgy befeküdni, hogy kilásson de a teste védve legyen a széltől. A középső ajtós kutyaházakat nem tudják megfelelően kimelegíteni.
2014. szept. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy meg lehetne csinalni itthon is, de en ne ertek hozza, es senkit nem talaltam aki meg rudja csinalni. Volt egy ember aki megigérte, de azóta hírét sem hallani.. pedig mar 2 hete készen kéne legyen.
2014. szept. 21. 08:21
 7/7 anonim ***** válasza:
az elsőt otthon házilag szigetelni kell. Semmi szigetelés nincs benne.
2014. szept. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!