Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy német juhász kölyökkut...

Van egy német juhász kölyökkutyám, a füle "hiányos"? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mikor kezdett felállni a füle,észrevettük,hogy a bal fülének a hegyét mintha leharapta volna valami,de nincs heg...tehát valószínűleg még nagyon kicsi korában mikor verekedtek az alomban,vagy az anyja meghúzta,így maradt.Esetleg valami kezeléssel helyre lehet hozni,hogy olyan legyen,mint a másik füle? Nagyon szép kutyus,nagyon jó vérvonalú,kár lenne ha pont ez rontaná el a kinézetét...ha szükséges,csatolok képet is

2014. szept. 21. 10:17
 1/9 A kérdező kommentje:
2014. szept. 21. 10:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet születési "hiba" is, nem feltétlen sérülés. :) Ha zavar titeket, akkor a plasztikai sebészeten helyre tudják hozni könnyen.
2014. szept. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért épp plasztikázni nem szeretném vinni...arra lennék kíváncsi,hogy kiállításokon megállná-e a helyét így?
2014. szept. 21. 10:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, épp ezért írom a plasztikai sebészetet. Ha egy kiállítási kutyáról van szó, szerintem nem nyerne ilyen füllel. Egyszerű kutyákat is plasztikáznak, hát még kiállításikat. Nem drága mulatság, bár még nem volt ilyenben részem - csak hallottam már róla, hogy két kutya összeverekedett és aki "rosszabbul" járt, azt elvitte a gazdája plasztikai sebészhez, bár nem tudom milyen sérülése volt, de 10 ezer forintba került.
2014. szept. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor egy próbát talán megér,állatorvost megkérdezem s ha tényleg nem kerül sokba,akkor megcsináltatom. Köszönöm a hasznos válaszokat!
2014. szept. 21. 10:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy egyszerű, párperces korrekciós műtét lenne. Nem kerülhet többe 10-20 ezer forintnál, szóval százezrekre ne számíts. A legtöbb ilyen állatorvos végez ilyen "fülhelyreállítást", szóval szerintem érdemes rákérdezned - bár bevallom én ilyet még nem láttam. Kár lenne, ha a kutyus ilyenen bukna el a kiállításon, szerintem könnyen helyrehozható. :)
2014. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sokat segített,már 2-3 hete gondolkodom valami megoldáson :D tegnap vittem egy kölyökkiállításra,bár igaz,hogy a hangosbemondón megjegyezték,hogy a füle hiányos,szerencsére a legjobb minősítést kapta...Hétfőn elmegyek,s beszélek az állatorvossal,s helyrehozatom. :) még egyszer köszönöm!
2014. szept. 21. 10:54
 8/9 anonim ***** válasza:

ha sikerül , azért majd tehetnél ide képet. Mert ekkora hiányosságot kíváncsi vagyok, hogyan pótol egy doki.

Azért fura, hogy amíg nem állt a füle, nem vettétek észre, hogy cakkos.

2014. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igazából nem is figyeltük,mert fel sem merült bennem ez a dolog,hogy pont neki lehet ilyen esete...péntekre van beírva a műtétre,majd teszek képet is,remélhetőleg jól sikerül :)
2014. szept. 23. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!