Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért okoskodnak itt gyakorin...

Mért okoskodnak itt gyakorin egyre többet tenyésztők?

Figyelt kérdés
eddig normálisabban tudtak válaszolni mondani mi a helyzet de mostanában nagyon elvetemültebbek lettek, teljesen elszálltak maguktól azt hiszik nélkülük nem lenne semmi! akitekire meg hasonlókra gondolok

2014. szept. 21. 17:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
és a sok törvénysértő, adócsaló, állatkínzó szaporítok miért itt okoskodnak? :)
2014. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Én örülök, hogy hozzáértő emberek is írnak a kutyás témában ... A szaporítók nem értenek semmihez, azon kívül, hogy össze tudnak ereszteni két ellenkező nemű kutyát. A tenyésztő foglalkozik azzal is, hogy a kölykök egészségesek legyenek, a kutyáikat szűrésre viszik, kiállításra, tenyészszemlére, megfelelően nevelik és jó minőségű táppal etetik. A kölyköket pedig nem férgesen adják az új gazdinak, mint a drágalátos spórolós szaporítók ....
2014. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
szerintem én nem azt kérdeztem mit csinálnak a szaporítók hanem mért let ijen beképzeltek és ugy beszélnek mindenkivel minta ők többek lenének másoknál pl egy átlag kutyatartónál aki rendesen tartja eteti a kutyáját lakásban meg szereti csak ép nem ért valami és rákérdez és az a 1. reakció hogy biztos szaporító vagy mert szaporítótól van stb
2014. szept. 21. 17:35
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért sok normális válaszoló is van, aki szintén hozzáértő. Néha valóban vannak ingerültebb válaszok, de hidd el sokszor a kérdezőket sem kell félteni, és oka van ezeknek az ingerült válaszoknak.

Akiteki stílusáról pedig nekem is megvan a véleményem, de egy ember miatt nem szabad rányomni a bélyeget az egész társaságra.

2014. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
10%
Mert az üzleti érdekük az,hogy tőlük vásároljon,aki kutyát akar.Pl.hobby célra vegyél többszáz ezerért kutyát tőlük,mert biztos hogy csak az lesz egészséges.Csak azt nem értem,amíg ők nem léteztek,hogy maradt fenn a kutya,mint faj.
2014. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Akiteki ***** válasza:
83%
Mert próbálunk némi értelmet csöpögtetni egyesek fejébe. Nem mindig sikerül, mit a kérdés is mutatja.
2014. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5-ös!

Teljesen mindegy honnan veszel kutyát, akár hobbi célra is, csak legyenek meg a fajtára jellemző örökletes betegségek szűrései! A genetikai betegségeket, ha a szülőkben csak lappang, a kölykön jön ki és ezt ránézésre nem tudod megmondani. Ez a baj a szaporítókkal, hogy ők ezt nem csináltatják meg. A TK csak arra van, hogy ha már pénzt adsz ki, ne keveréket kapj, mert keveréket menhelyről is hozhatsz. Érted?

2014. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!


Amíg egy épkézláb magyar mondatot se tudsz összerakni, addig nem gondolom, hogy lenne bármilyen alapod számonkérni azokat az embereket, akik nyílvánvalóan okosabbak nálad, és nem csak "okoskodnak", ahogy te gondolod.

2014. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Már megint nem arról van szó amit kérdeztem! nekem a kutyám Gyepiről van sokat tudok a kutyákról de nem szálltam el magamtól mint pl is egy két ember pl akiteki aki mostanában mindenkivel lekezelően bánik meg sem kérdezi honnan van kutyája ha esetleg nem írja rögtön jön hogy : mert szaporítótol vetted!ha nem értesz inkább ne legyen
2014. szept. 21. 18:51
 10/24 anonim ***** válasza:
16%

Persze a tenyésztők mind glóriás szentek :)

Közülük biztos mindenki bevall minden bevételt a NAV-nak,tehát még véletlenül se adócsalók :)

2014. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!