Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyusomnak?

Mi baja lehet a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
16 hónapos, kislány labradorom két napja hány. A viselkedésével nincs semmi gond, ugyanúgy aktív és játékos. A hányása fehér habszerű és tele van fű darabokkal. Ma reggel már a reggelijét is kihányta. Brit Premium Junior Large-al etetem és szokott hozzá kapni Brit Care Lazacolajat. Mind2nél az adagolást betartom. A kennelt rendszeresen tisztítom, a táljait is. A kakiját is mindennap összeszedem. Fogalmam sincs mi baja lehet és hogy azzal mit lehetne kezdeni. Őszintén szólva tanácstalan vagyok. Légyszi segítsetek!

2014. szept. 21. 18:56
1 2
 1/12 KGabi0000 ***** válasza:
83%
Valószínüleg égett a gyomra és ezért füvet evett,túl sokat,ami megterhelte a gyomrát és kijött belőle.Az én kutyámmal is volt ilyen 3-4 nap múlva elmúlt.Miután teljesen kiürült belőle a fű.
2014. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz vidd el.
2014. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 KGabi0000 ***** válasza:
87%
Azt még hozzáteszem,hogy az én kutyámmal teljesen ugyanez volt,habszerű,fűdarabos hányás,de ugyanolyan mozgékony volt,mint mindig.
2014. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. szept. 21. 19:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nincs komoly baj, de ha reggelig nem jön rendbe, mindenképpen vidd orvoshoz! Napokon át tartó hányás nem csak gyomorrontás!
2014. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Olyanra nem gondoltál még,hogy állatorvos?Látatlanban ezt senki nem tudja megmondani neked,millió dolog miatt hányhat.

Miért tartod kennelben?

2014. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 KGabi0000 ***** válasza:
76%
A hányás kinézetéből már meg lehet állapítani nagyjából mi lehet a baj,ha fűdarabokat hány,akkor nyilván füvet evett.Egyébként meg miért ne tarthatá kennelben,sok kutyát ismerek,akiket kennelben tartanak,mégis kiegyensúlyozott,szófogadó,normális kutyák.
2014. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A kennelben alszik, ott van a háza és ott szokott enni kapni, de egész napra ki van engedve. Szabadon jön megy. Amúgy gondolta állatorvosra és arra is hogy elviszem, csak mivel vasárnap nem rendel a doki nem tudtam még elvinni. és szerettem volna azért tudni, hogy mi a baja.
2014. szept. 21. 19:42
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Állatorvosi ügyelet van. Már elvihetted volna, akár ma is.
2014. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vidékről a városba bejutni ráadásul munka után nem könnyű.
2014. szept. 21. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!