Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok Budapesten olyan...

Tudtok Budapesten olyan üzletet, ahol nem horror áron lehet venni jó pórázt kutyának?

Figyelt kérdés
Legyen az akár bőr, akár fém, állítható hosszúságú vagy nem. Mert amiket nagyobb áruházakban látok, azok nagyon nagyon rövidek és elég drágák.
2014. szept. 21. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dumi állateledel, angyalföldön, guglizz rá.
2014. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisboltokban olcsóbbak szoktak lenni, de rendelhetsz netről is, az se vészes összeg. Csak a nagyobb áruházak árazzák így túl a dolgokat :)
2014. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ferihegy, Fressnapf. Van egy részlege, ahol leértékelt dolgok vannak (nem hibásak). Ott vettem a kutyámra 3 ezer forintos hámot 800-ért.
2014. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ezeket megnézem.
2014. szept. 22. 00:24
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

Hát nekem van bőr is fém is. A bőr pőrázokkal az a baj ha víz éri berepedezik és elszakad, ezért sokszor olajjal kell ápolni. A fém amit kaptam, az széttöri a kezedet ha megránt a kutya.

Ami textilből van, azzal ilyen probléma nincsen, és könnyű is.

Mivel szeretem az olcsó megoldásokat, én vettem a gazda boltból egy 10m gurtnit. ( régen a redönyöket azzal húzták fel ) Ami nagyon fontos, hogy pamutból van, ( ha megránt a kutya nem szedi le a bőröd ) , és kényelmes a fogása. Vettem karabinereket, és akkora pőrázt csináltam amekkora kell. Könnyű vágni könnyű varrni az anyagot, és borzasztó erős. Csak a karabinert kellett belevarrni, másik végére meg hurkot. Az egész kijöt max 2000 ft ból, és van kicsi és hoszzú pórázaim. A bőröket meg akkor használjuk ha megyünk valahova, pl dokihoz vagy rendezvényre.

2014. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!