Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit care helyett mit?

Brit care helyett mit?

Figyelt kérdés

Van egy nagyobbacska terrier keverékem, gyepiről hoztam el pár hónapja. Mindent szeret, de valahogy nem találom a megfelelő tápot neki, mindig van valami probléma vele...


Brit premium-rengeteget és lágyat kakil, Brit care-túl lágyat kakil, Royal canin-lágy kaki.


Az úgymond 'gagyibb' tápoktól (Happy dog natur croq, Dm-es Dein bestes kutyatép) sokkal jobb volt a széklete és testesebb is volt. A Brit care-t nagyon szereti, de...Nem az igazi :( Lehet, hogy ezek túl zsírosak neki?


Néztem a Josera, Bosch tápokat, de fogalmam sincs mit vegyek neki :(



2014. szept. 22. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A Josera jó, de jó még a Romeo, a Taste Of The Wild, Orien, Acana, Real Taste Of Wilderness is!
2014. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az én kutyámnak a josera vált be, szerintem ár-érték arányban verhetetlen.
2014. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 8 tápot próbáltunk a tápos időszakban, mindegyikkel volt vmi gond. Brit Care volt az utolsó.

Nálunk a BARF étrend vált be.

2014. szept. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi az eminent-et adjuk, próbáld ki esetleg!
2014. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem keverj párolt rizst az ételébe. a főtt rizs jó az emésztésre.
2014. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Panzi Fit Active. Ha az se jó, meg semmi se jó, akkor meg BARFozzatok, a nyers kajánál nincs jobb, abban aztán tényleg úgy állítod össze a kaját, ahogy akarod, meg ahogy a kutyának a legjobb :)
2014. dec. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cibau, N&D ezektől tökéletes a kaki, kevés és nem lágy.
2014. dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!