Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kutyaoktato szeretnek...

Ha kutyaoktato szeretnek lenni milyen konyveket es videokat ajanlotok felkeszulni?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam hogy kutyaoktato legyek tudom ehez az lenne a legjobb ha egy kutyaiskolaban mas okatatoktol tanulnek de elotte szeretnek jol felkeszulni.Volt mar tobb kutyam is es pont azer gondolkodom a kutyaoktatas mellett mert szeretem az allatokat es itt ahol en lakom nincs kutyaoktato sem kutyasuli, nekem is nagyon nehez volt az elso kutyaimnal hogy megtanuljam hogyan kell tanitani oket es szeretnek segiteni az itteni kezdo kutyasoknak

2014. szept. 22. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Se könyvből se videóról nem lehet megtanulni. Rengeteg gyakorlati tapasztalat kell hozzá és az a jó, ha személyesen minél több "profitól" tudsz tanulni.
2014. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindent nézz meg és olvass el, ami a kezed ügyébe kerül, hülyébb egyiktől se leszel.

Egyáltalán van már ötleted arra vonatkozóan, hogy a kiképzésnek melyik területe érdekel? Mert az őrző-védőtől a rehabilitációs kiképzőn át a terápiás kutyás kiképzőig elég széles a skála. Nyilván érdemes mindent megismerni, de alapvetően azon a vonalon művelődj, amit kinéztél magadnak.

2014. szept. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A könyvek és a videók még csak az a nagyon alap dolog, ami ahhoz kell, hogy a saját kutyádat ki tudd képezni.

Ahhoz, hogy hivatásos kiképző legyél egyrészről csatlakoznod kell egy iskolához, és el kell sajátítanod azt az alap gyakorlati tudást is, amit ott megkövetelnek. Ez pár év általában. Emellett főleg fel kell mutatnod azt is, hogy mit értél el a kutyáiddal. Mit dolgozol velük? Milyen eredményeitek vannak?

2014. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!