Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mtegyek a bolhák ellen?

Mtegyek a bolhák ellen?

Figyelt kérdés
Van egy kutyán akit hetente 3 szór fürdetem neostomosan és a lakást is azzal fújom törölök mindent, de akkor is jönnek és csipnek a fiamat már az iskolába se bírtam elküldeni mert annyira teli van csípéssel. Sajnos van egy ismerősöm akinek 7 kutyája van átszoktak jönni hozzánk lehetséges hogy ők hozzák át a bolhát ??

2014. szept. 23. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
hát persze, hogy lehetséges. meg kéne kérdezni, hogy ő hogyan bolhátlanít. illetve addig nem nagyon bandázni a kutyusokkal, amíg bolhásak.
2014. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csabika1971 ***** válasza:
És ne fürdesd a kutyád hanem bolhairtós nyakörvet vegyél neki. Vagy ha az nem szimpi valamiért, akkor ampullát mit rá kell cseppenteni a bundájára ahonnan nem tudja lenyalni. Mert ezek állandó védelmet nyújtanak a bolhák ellen (a jobbak már a kullancsok ellen is). A fürdetéssel szemben ami csak időszakos védelmet nyújt.
2014. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kinti kutya akkor bárhol, bármikor összeszedi a bolhákat. Én is ampullát javaslok, nekünk csak az vált be. Úgy tudod kiűzni a bolhákat a házból, ha mindent kimosol és alaposan felporszívózol:-) nálunk elég rövid idő alatt bevált:-)
2014. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van rajta bolha nyakörv cseppet is kapot a bolhák másznak a bundáján. Benti kutya yorki ilyen meg nem tirtent.csak miota ezek ide játnak
2014. szept. 23. 14:24
 5/5 anonim válasza:
Nekem hasonló a problémám,én sem tudom mit kezdjek már.Plusz a kutyám nem bírja a neostomosant,bár nem engedjük,de valahogy folyton benyal belőle és hányni kezd.Hosszúszőrű és a sok vakarással rengeteg szőrt kitépett.Hozzánk nem kutyák járnak át,hanem tele az udvar kóbor macskákkal,valószinű ők hozzák a bolhákat.Nemsokára kap spot on cseppeket is,de van már rajta frontline is,és továbbra is bolhás.
2014. szept. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!