Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti szeretitek a lent leírt...

Ti szeretitek a lent leírt embereket?

Figyelt kérdés
Kutyasétáltatásnál gondolom sok ilyennel találkoztazok; ô a világ királya gazdi, többiek meg mind állatkínzó idétlenek, akik minek szereztek kutyát és mutogatják a kutyájukat, milyen nevelt és oszthák az észt. Ti hogy vagytok velük?
2014. szept. 23. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Engem elkerülnek az ilyenek.

De a be is találna egy, fognám magam és odébb állnék.

2014. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Letojom:)


De tudod még mindig jobb egy ilyen okostojás, mint az olyan - utánam csordában járnak - aki folyton kérdezget, képes késő este is telefonálni, hogy segítsek a kutyabaján - aztán tökéletesen az ellenkezőjét teszi.

2014. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ilyenekkel találkozni, de amúgy pont letojom ki mit hisz magáról. Én a tavaszi kutyasétáltatókat nem szeretem, akik egész ősszel, meg télen ki se dugják az orrukat, csak tavasszal, meg esetleg nyáron. A kutya őrjöng a pórázon, mert ugye örül, hogy végre történik vele valami, ők meg villognak a póráz végén (mármint a gazda), hogy mekkora menők már. Én hóesésben is megyek, sőt, akkor a legjobb!
2014. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagydarab szőrös állat vagyok, szted ki mer belèmkötni? Ha meg mègis akkor elmagyarázom neki mire osztják a biológus diplomát....
2014. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem a kedvencem az a kutyasétáltató, aki a labiját nem tudja megfogni, a kutya sétáltatja a nőcit. ez még nem zavar, még úgy sem tudunk elmenni mellettük a kuvaszommal, hogy átmegyünk az út másik oldalára, mert a labi kitépi magát a nő kezéből, és jön haverkodni. ez sem baj, legalábbis nekünk, mert a kuvaszom kedveli az idegen kutyusokat. de hogy a nő velem kezd el üvölteni, hogy az idegbeteg kutyámat ne hozzam ki, mert felidegesíti az ő cukikáját és nem bír ilyenkor vele, na, az már zavar. felénk ilyen gazdik vannak... ez sem jobb, mint a menőző... :(
2014. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Nekem még az is a kedvencem, mikor kihozza a drága gazda a kis bichonját, meg miegymás kis padlócirkálóját és azok még rendesen támadják az embert, vicsorognak. És akkor mindenki ott vigyorog, meg gagyarászik, hogy jajj milyen kis mérges a kiskutya... o.O Ha ugyanezt (teszem azt okkal, mondjuk mert egy részeg belémköt) az én rottweilerem csinálja, már én vagyok maga az ördög, meg mit képzelek, hogy kihozom az utcára ezt a dögöt. Vannak érdekes emberek, na :/

2014. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg az zavar amikor munkába megyek a kutyámmal, hogy a hátam mögött beszélnek rólunk:

Jajj ezrn a kutyán szájkosár van ez biztos harap......

Jajj ezen a kutyán nincs szájkosár ha odamész bisztos megharap......


Na most akkor döntsék már el mi a jó!

2014. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sokaknak biztos menőző sznob vagyok, mert:

-3 többé-kevésbé jól nevelt kutyám van, akik közül egy husky, egy pit

-tanítom a kutyáimat, az utcán is

-elvárom tőlük a többi kutyákkal szembeni semlegességet, ergo ne őrüljenek meg, amíg nem engedem oda őket ismerkedni

-lehet, hogy öntelt vagyok, de elég jó gazdának tartom magam, igyekszem a kutyáimnak mindent megadni, húst kapnak, kielégítem a mozgásigényüket és a szociális igényeiket (más kutyákkal is bandázhatnak), a szükséges dolgokra megtanítom őket, ha nincs kedvem/ sz-r idő van, akkor is megyünk.

És igen, az olyan gazdákat elítélem, akik egyáltalán nem viszik a kutyájukat sétáltatni, mert 'az udvarban elvan, egyáltalán nem nevelik, mert minek, és még az én kutyám a harcikutya, aki a balhékból is inkább kifordul, mint belemenjen...

2014. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, és k-rvásul utálom, ha engedély nélkül fogdossák/ simogatják/ tapogatják őket, főleg a csövik...
2014. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gyepiről hozott terrier keverékem van, nem túl szép és vannak vele problémák, úgyhogy séta közben folyamatosan tanítom, fegyelmezem, haladunk is szépen. Ideges lesz és lelapul, ha szemből közeledik egy kutya (ha oldalról jön nem csinálja) és nagyon szuggerálja. És ilyenkor nem is engedem oda a másikhoz, elvégre nem ez a normális módja az üdvözlésnek. Ha rászólok, jön mellettem tovább és nem megy oda az elhaladó kutyához. Ez eddig oké. (Kutyám egyébként szereti a többit, fiú, lány, kicsi, nagy, mindegy.)


De ilyenkor ki tudnak borítani azzal, ha odaengedik a saját kutyájukat. Tegnap is jött egy nő egy yorkival, flexin, már láttam, hogy ki sétáltat kit. A kiskutya nézett, az enyém meg befeszült, nagyon és már ment volna oda. Na én mondom neki, hogy "NEM" és szépen mentünk is tovább erre látom a kutyám hirtelen hátra perdül hát a nő a yorkit odaengedte flexin A KUTYÁM HÁTA MÖGÖTT az meg beleszagolt a fenekébe.


Meg ilyen öreg fószerek meg mamókák elkezdnek nyúlkálni a kutya fejéhez hogy milyen aranyos, mondom NE! simogassa meg. Persze ha a kutyám ugat, akkor "Jajj, harap, agresszív", pedig nem harap csak fél az idegenektől és ilyenkor ugat egyet-kettőt.


Meg hogy jajj, miért nem engedem el a pórázról hadd játsszanak a másikkal. Mondom nem. Erre: de, de, engedjem csak el. Mondom NEM, mert amilyen kis hülye még kiszalad a játék hevében az útra és elütik. És akkor néznek rám, mint egy ufóra.


Meg hogy miért vagyok vele ilyen szigorú. Meg miért nem hagyom megállás nélkül ugatni a futtatón...Mondom nekik, a többi gazdinak, hogy laknak itt a környéken (a park körül csupa lakóház van), ráadásul késő délután van, biztos zavarja a lakókat.Erre meg: "Az az ő bajuk.". Én meg mondom azért ez nem így van biztos, 0 beleszólásuk volt a futtatóba és nem akarok mást idegesíteni, ugat itt eleget napközben a többi kutya is. Erre meg csak néznek és hogy én milyen szigorú vagyok. Én ezt tényleg nem értem. Most miért baja az, ha kicsit tekintettel vagyok másra? :) A kutyám ugatás nélkül is tökéletesen eljátszik a többivel, rászólok és abbahagyja. Ja persze az övék meg le se tojta mit mondanak neki :D

2014. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!