Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyakörv, de milyen? Van egy...

Nyakörv, de milyen? Van egy nagytestű kutyám, akin most fojtó van, de leszeretném cserélni hasonló tulajdonságokkal bíróra.

Figyelt kérdés

Milyen nyakörvet vegyek, amiből nem tud kibújni, strapabíró és van fojtó tulajdonsága is.

A bőr nyakörvéből simán kibújik ha befeszül (ez ritka, de nem szeretnék kockáztatni).

Esetleg képeket is szívesen fogadok és megköszönöm.


2014. szept. 24. 15:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Elmész a kutyáddal együtt a környező kisállatboltokba, és próbálgattok. Mi itt erre nem tudunk érdemleges választ adni.
2014. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Miert nem inkabb hamot?
2014. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Csak jár erre egy kutya gazdi, akinek nagytestű kutyája van, és tapasztalatból megtudja mondani, hogy 53 kilós kutyának milyen strapabíró nyakörvek vannak ...., félfojtó, szövet, stb.


Közelbe csak Freschnapf van, az drága, mindenképpen netről rendelem ezt is, mint minden mást!

2014. szept. 24. 17:09
 4/19 A kérdező kommentje:
Hámban is gondolkodtam egyébként, de abban nem húz jobban? Jól nevelt, suliztunk, okos, de azért ha macska vagy nyuszi van, akkor húz rendesen.
2014. szept. 24. 17:10
 5/19 anonim ***** válasza:

De a hám kimondottan arra lett kitalálva, hogy húzni tudjon. A Freschnapf-ban kiválasztod és a netről rendeled.

Van bőr fojtó is, azok kötött van olyan is, amin van egy állítható akasztó, hogy a fejét ne tudja kihúzni. Ha szereti a kutya a fojtót akkor kár variálni

2014. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
van olyan dupla nyaköv-póráz kivitel ( hegymászókötélszerű ), aminél a nyakörv részt tudod állítani fojtóra ( sőt, alapvetően fojtó, de a meglazulást lehet állítani ), és a póráz része ( 2 darabból áll, amik szétkapcsolhatóak ) kb 1-1.5 méteres. ilyet akartam venni, de "nyakbőségben" csak 60 cm-es találtam ( az enyémnek 65-ös kell ), de biztos van nagyobb méretben is. keresgélj, de ne a fress-ben, inkább kisebb boltokban, kb: 2500 Ft az ára.
2014. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a fojtóval? Ami tud fojtó lenni, az csak a fojtó, fém vagy szövet, a többi nyakörv csak... Nyakörv.
2014. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Amit te keresel, az a martingale nyakörv, itthon szövet félfojtó néven fut :) Ez csak egy bizonyos mértékben fojt, kibújni nem tud belőle. Nekem kicsi kutyám van,de bull típusú, bitang erős és nagyon jó alternatíva volt a fojtó helyett (azzal csak még jobban felpaprikázta magát).


[link]

2014. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

De jó válaszok jöttek, köszönöm!


Igen, olyant keresek valószínű mint a linken! Köszi.


Akumi! A fojtóval az a bajom, hogy fém az enyém és nagyon hamar rozsdásodik, már ez az ötödik 5 év alatt.


Igazából azt nem tudtam, hogy a szövet van-e olyan erős mint a bőr vagy fém és, hogy létezik-e fojtóban.

2014. szept. 24. 18:02
 10/19 A kérdező kommentje:
6-osnak meg külön köszönöm! Enyémnek is 65-ös kell. Remélem találok.
2014. szept. 24. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!