Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon havanese 40. 000Ft-ért...

Bichon havanese 40. 000Ft-ért gyanúsan olcsó?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy bichont, csak nem ilyen 100.000Ft-okért. Szerintetek 40.000t-ért is lehet találni normális kutyust, aki nem beteges meg ilyesmik? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2014. szept. 24. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
40-ért nem találsz Bischont max keveréket ami hasonlít a bischon-ra és még egészségeset sem találsz sűrűn ...
2014. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Olcsó húsnak híg a leve. Inkább tegyél félre, gyűjts egy igazi bichonra, ha tényleg ez álmaid kutyája, akkor ne érd már be egy beteges keverékkel, csak azért mert olcsóbb...
2014. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Pedig fajtatiszta kutyát csak 100 ezer forintokért fogsz kapni. :) A 40 ezres fajtajellegű keverék:

1. Nem Havanese, mivel nincs TK-ja

2. Lehet, hogy olcsó, viszont granatáltan sokkal többet fogsz kötleni rá betegségei miatt

3. De igen, beteges lesz, méghozzá a szülők szűretlensége miatt bármi előfordulhat!

4. Ha nem is lesz beteges a maximum 12-15 év helyett csak 4-5 év a garantált (ha nem pusztul el még kölyökkorában)

6. Lehet hogy még hasonlítani se fog a Havanesere ha felnő, mivel lehet hogy egy Pumi vagy Foxi is van a felmenőiben.

7. 100 ezer forint alatt NINCS fajtatiszta kutya! Ezt egy életre jegyezd meg.

8. Felejtsd el az OLX-et és a jófogást! Itt nem árulnak, EGÉSZSÉGES, chippel rendelkező, oltott, féregtelenített, normális körülmények között tarott állatokat, hanem beteges genetikai selejteket!

Szóval vagy elkezdesz gyűjteni, vagy pedig mentesz egy aranyos kis keveréket a menhelyről. a 40 ezren pedig vegyél felszerelést a kutyusnak majd. :)

2014. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
5 éves bichon havanese kutyámat 35 ezerért vettem,törzskönyves,makk egészséges semmi gondja baja nincs:)
2014. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
teljesen reális ár, ha adnak hozzá 4db aaa-as elemet, és plüssből van:))))))
2014. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
A hármas mindent leírt, így csak annyit mondok: vagy gyűjts, és míg meg nem lesz a pénz, keress tenyésztőket, beszélgess velük a fajtáról, az igényeikről, szükségleteikről, vagy keress a menhelyeknek, fajtamentéseknél havaneset, biztos találsz, bár kölyköt nem.
2014. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajmár, mégis ki hiszi azt el, hogy 35 ezerért van törzskönyves, szűrt szülőktől származó fajtatiszta kutya... max 20 évvel ezelőtt, amikor még 1000 forint annyit ért, mint ma 10.000... vagy a mesékben :) De itt a gyakorin mindenkinek Ferrari áll a garázsában, amit 200 ezer forintért vett, meg a legújabb Apple iPhone 6, amit a Józsi ismerőstől kapott ajándékba.
2014. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Menhely?
2014. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

7 válaszoló szerinted érdekel engem hogy elhiszed vagy sem? ha nem így jártál,én válaszoltam ma kérdésre,le lehet szavazni mert teszek rá :)


4-es voltam

2014. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Annyira elegem van,ebből ,hogy mindenki mondja,hogy elfelejteni az OLx-et és társait,én is ilyen hirdetésnél találtam rá a tenyésztőre.

Chippelve,oltva,féregtelenítve,számlával kaptam a kutyát.A számlán van bélyegző,hogy XY kennel.

A szülők díjnyertesek,törzskönyvesek. Tudom,hogy sok szaporító van,de azért tisztelet a kivételnek,nem kell általánosítani,hogy ott csak ilyen emberek vannak.

2014. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!