Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Orokoltem egy hazat egy...

Orokoltem egy hazat egy rokonom utan, de nagy a telek és nincs kerites. Bekoltoznek a kutyaimmal. Kennel vagy lanc?

Figyelt kérdés
A haz bent van az erdoben, es nem igazan van penzem arra, hogy elkeritkezzem. Viszont nagyon jol jott ez a haz, mert 4 kutyammal eddig alberletben laktam, folyton panaszkodo szomszedokkal. Igy kikoltoznek abba a hazba, de be kell jarnom majd a varosba dolgozni (csak 5-6 órát vagyok el). Viszont a hazban nem akarom hagyni oket, mert at kell alakitgatni es veszelyes volna nekik. A rokonomnak is voltak kutyai, van 3 kennelje, a 4 kutya elferne siman (jo nagyok a kennelek). Vagy futolancon hagynam oket addig, szerintetek?
2014. szept. 24. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
inkább gyűjts pénzt a kerítésre, és vadhálóval csináld meg a kerítést, szegény kutyáknak rossz lenne mindig láncon meg kennelen lenni
2014. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez termeszetesen ideiglenes megoldas volna, mig nem vagyok otthon ill. mig ki nem pofozom a hazat belulrol, hogy biztonsagos legyen a kutyak szamara. :)
2014. szept. 24. 19:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, 5-6 órát szobakennelben is ellennének. Ha ott van a kennel készen, rakd be őket, amíg elvagy, és kész.
2014. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A szobakennelt a ket nagyobbik nem csipi (60 kg-os keverékek), a kicsikutyam meg kiengedi magat mindehonnet. A szobakennelt meg azert nem lakatolgatnam :D szoval, akkor marad a kennel
2014. szept. 24. 19:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Kennel amikor nem vagy otthon, amúgy meg villanypásztor. Az pártízezerből megvan.
2014. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kennel de jó nagy :) házzal ahova be tudnak bújni
2014. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

kennel.

csak nehogy ellopják őket.

2014. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A villanypasztor nem megoldhato, az erdoben vadak is elnek, es a haz kozeleben szoktak neha tanyazni. Az en kutyaimat tutira nem lopja el senki :) Mindegyikuk amolyan utcarol es menhelyrol osszekapart kis rondasagok, akik senkinek nem kellettek :)
2014. szept. 24. 22:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Pont azért kell a villanypásztor, hogy a vadak ne jöjjenek közel a kutyáidhoz, és ne cukkolják fel őket.

A három legmozgékonyabbat zárd kennelbe, a negyediket amelyik a legnyugisabb, rakd láncra, de jó hosszúra. Aztán ahogy lehet, húzz fel kerítést. Nem olyan drága az, főleg ha erdőben élsz, van ott fa bőven.

2014. szept. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A villanypásztort gyakran használják arra is, hogy a vadakat távol tartsák a mezőgazdasági területektől, tehát ezzel két legyet ütsz egy csapásra. A kutyáid bent maradnak, a vadak kint. Viszont mivel a villanypásztor nem 100%-os hatékonyságú, ezért én nem szívesen bíznám kizárólag arra a kutyáimat.
2014. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!