Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bobtail -esek olyanoktól...

Bobtail -esek olyanoktól kérdem aki szintén szerelmes ebbe a kutya fajtába hogy miért?

Figyelt kérdés
1997-ben ismerkedtem meg a fajtával azóta csak bobtailt akarok,nem mintha nem szeretném a többit csak a bobtailt egy kicsivel jobban, akinek szintúgy bobtail-ja van miért választotta a fajtát ?

#bobtail #ó angol juhászkutya #old english sheep dog
2014. szept. 24. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bobtail-om. Mindig is azt akartam, sokat olvastam róluk, videókat néztem ... Aztán eljött az idő a kutya vásárlásra. Ekkor rájöttem, hogy nem nekem való. A szőre nagyon nagy ápolást igényel. Le nem nyírhatom mivel tenyésztésre szerettem volna. Kozmetikába hordani, hogy tényleg minden egyes szőrszála úgy álljon ahogy kell nekem már sok lett volna. Inkább úgy döntöttem, hogy veszek egy másik fajtát. Meg amúgy is nem igazán jön már be most így a másik fajta után mert én imádom a fekete-fehér kutyákat. A bobtail pedig szürke-fehér.
2014. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én imádom a fajtát és igazából azokra vagyok kíváncsii akik közvetlenül ismerik a bobtailt. Hogy az általam megfigyelt tulajdonságokkal azonosak-e.

A bobtailt nem kell nyírni legfeljebb a töredezett szőr végeket és a szakállat egy picit. Fésülés ugyan idő igényes ,de könyörgők aki kutyával akar foglalkozni ez a legjobb lehetőség. Mi úgy szoktuk csinálni hogy fésülködünk aztán jutalom falatok és séta.

2014. szept. 25. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!