Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pedigrés boxer tulajdonosok,...

Pedigrés boxer tulajdonosok, melyik kennelből vegyek kölyköt?

Figyelt kérdés

Sajnos idős boxer kutyánk átsétált a szivárványhídon.

Erős,egészséges kan boxer kölyköt szeretnék vásárolni,de a hirdetések tele vannak szaporítókkal,sok kennel honlapja pedig évekkel ezelőtt volt frissítve.

Az egész ország területén bárhol ajánlhattok,klasszikus sárga fekete maszkosat,vagy sötét csíkosat kevés fehér jeggyel.-Jó ha a szülők őrző-védő jelleműek!Pedigrével,szerződéssel.

Novemberi,decemberi elvitellel szeretném.



2014. szept. 25. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alábbi oldalakon vannak kennelek, nem tudom, őket nézted-e. Az, hogy nem volt frissítve az oldal, sok esetben semmit nem jelent, mert legtöbbször nem a tenyésztők szerkesztik a saját oldalaikat.

[link]


[link]


A kiskutyákat meg előre le kell foglalni, de ha szerencséd van, és egy-két kutyust nem foglaltak le, akkor talán el tudsz hozni egy november-december környékén.

2014. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a BoxER fajtamentőknél érdeklődnék (ha jól emlékszem, a nagyobb Noé egyik csoportja), úgy tapasztaltam, a fajtamentők eléggé képben vannak az adott fajta hazai tenyésztőivel (sőt, néha a vezető vagy egy alapító tag is az), hogy ki az, aki lelkiismeretes és ki, aki ontja a kölyköket, gyakran tk nélkül... Vagy ki az, akit érdekel a menhelyre, sintértelepre került, tőle származó kutya sorsa, és azon van, hogy kihozza onnan, vagy ha nem tudja elhelyezni, akkor is segít a fajtamentőknek ahol tud, meg az ellátásában és gazdikeresésben is (a volt tulajdonost meg feketelistára teszi, ha leadta és nem neki szólt, hogy meg akar válni a kutyától). Szemben azzal, akinek (a gyakran örökletes beteg, ideggyenge, harapós kutyáit) rendszeresen mentik a sintértelepekről, de az illetőt nem érdekli, ő eladta a kutyát, a többi már nem az ő problémája. A fajtamentők tehát gyakran ebben is tudnak segíteni. Nem minden fajtánál, de a miénknél igen, tudnának sajnos mesélni... Egy telefonhívást mindenképpen megér a dolog szerintem. Már az nagy segítség, ha azt tudod, kit kerülj el nagy ívben, mert csak egy törzskönyves szaporító, és még beteg is lehet a kölyök. A rövid orrú fajtáknál eleve nagyobb a kockázat.
2014. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elastic boxer kennel, kunbox kennel
2014. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszadóknak!
2014. szept. 26. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!