Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell azt az óvónőt így...

Miért kell azt az óvónőt így meghzrcolni, aki a kislánya védelme miatt kidobta az ablakon a kutyát?

Figyelt kérdés
Szerintem nem történt akkora bűn. Ha az én kutyám támadna rá a gyerekemre, szerintem én se gondolkoznék sokat, hogy megvédjem valahogy a kisgyereket, vagy nem.

2014. szept. 25. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
87%
Ilyet akkor se szabad, ez állatkínzás amimen súlyos következményei vannak.. Egy dolog hogy magát védte, de szerintem megérdemel egy jó összegű bírságot. Ilyet tenni. Hová fajul még? Majd önvédelemből lelövi? Sokat nem kellett gondolkozni hogy megérdemli e.
2014. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
95%
Aki egy akkora kutyával nem bír másként csak ha kihajítja az ablakon, arra én gyereket se bíznék. Amúgy meg hazudik. Nem is volt gyerek a lakásban, ő maga állította, hogy egyedül volt a kutyával. És nem óvónő, hanem dajka.
2014. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:

Szerintem nem hazudik.

Kicsit tulzásnak tartom, ahogy sokan meggyászolták azt a kutyát. Mintha egy embert öltek volna meg. Pedig csak egy kutya volt.

2014. szept. 25. 15:53
 4/67 anonim ***** válasza:
89%
A csak egy kutya nem pont így igaz. ugyan úgy érez ahogy te. Dobod a kis szíve. Neked hogy állna a szád ha kidobnálak az ablakon?? Szerintem még a gyereket sem érdemli meg aki kidob egy érző lényt az ablakon. Te meg egyetértesz vele. Hát gratulálok. Ha van kutyád sürgősen add másnak! Ha pedig gyereked azt is. Köszi.
2014. szept. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
89%
Csak egy kutya. Te meg csak egy ember vagy. Semmivel se különb, mint egy kutya.
2014. szept. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
94%
Gratulálok a felfogásodhoz. Kérünk hogy mentsd meg a világot és dobd ki magad az ablakon. Hisz te csak egy ember vagy.
2014. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:
Az állatok ösztönösen cselekednek. Nem mérhető az ő életük az emberi élettel egy szintben. Itt egy embert védett a nő, ezért nem ítélem el.
2014. szept. 25. 15:59
 8/67 A kérdező kommentje:
És igen, csak egy kutya volt.
2014. szept. 25. 16:00
 9/67 anonim ***** válasza:
40%
kicsit visszás a dolog, bár nem ismerem a törénetet. mindesetre ha a kutyám rátámadnaa gyerekre ott verem pépesre a fejét az első dologgal ami a kezembe kerül. Csakhogy mivel ezt a kutya tudja, nem támad rá a gyerekre. Tehát azért az állat érzi kivel lehet szívózni. Kérdés, hogy aki egy kutyával nem bír el, az hogy akar gyerekkel bírni? Szóval itt valami nem kerek.
2014. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
45%

Ha az én kutyám harapná meg a gyerekem, nálam se maradna életben a kutya. De nem az ablakon vágnám ki, hanem elaltattatnám. 40 kilós kutyáim vannak, de tudnám kezelni, ha támadnának. Akkor nehogy már egy 10 kilós kutyát ne lehessen másképp leszerelni, itt nem a gyerek élete volt a tét.

Amúgy meg normálisan nevelt kutya NEM támad a gyerekre (én tűzbe tenném a kezem a kutyáimért), de még a legnormálisabb kutyát se hagyom felügyelet nélkül a gyerekkel. Akkor meg főleg nem, ha "elfelejtettem" nevelni az állatot, tudom hogy megbízhatatlan.

2014. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!