Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kölyök, vörös,...

Németjuhász kölyök, vörös, rózsaszín foltok. Miféle kutyabetegség ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Picivel több mint 5 hónapos félhosszú szőrű németjuhászom pofiján 2-3 nappal ezelőtt kijöttek ezek a valamik. Nem hiszem, hogy zavarja, mert jelenleg mással van elfoglalva szegénykém, éppen a fogait cseréli és vedlik. Miféle nyavalya ez? A mellékelt képeken láthatjátok a tüneteket:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]



2014. szept. 25. 17:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Plusz még csöpög az orra is.
2014. szept. 25. 17:42
 2/9 anonim ***** válasza:
Az állatorvos meglátogatására még nem gondoltál? Nem csak megmondja, mi baja, de még esetleg segíteni is tud! A válaszadók tippjeivel nem sokra mész, legalábbis én nem kísérleteznék a kutyámmal, hanem elvinném a dokihoz!
2014. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de ha jártam volna állatdokinál akkor nyilván nem kérdeznék itt senkitől semmit. De ma vettem csak komolyabban szemügyre és gondoltam, hogy érdeklődök/informálódok addig is.
2014. szept. 25. 19:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Dokihoz vele. Nagyon gombára hajaz.A fogváltás miatt kissé gyengébb lehet az immunrendszere. Mit adsz neki enni?
2014. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Brit premium Junior XL
2014. szept. 25. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:

A kaja megfelelő.

Tényleg doki .

2014. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
Rossz a kaja. Húst adj neki.
2014. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiderült, mi a baja? Hasonló van az enyémnek is, de az én dokim nem mondott rá semmit, és aggaszt...:/
2014. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak tipp, mert biztosat a doki tud mondani :

[link]

2014. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!